ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.08.2010

Nici nemulțumit, nici mulțumit
Nici nemulțumit, nici mulțumit

Pret bun - vacanta buna

Buna ziua,

Drumul a fost ok, am ajuns la hotel pe la ora 12 dar binenteles ca nu ne-a bagat nimeni in seama pana la ora 14.

La ora 14 am primit cheia de la camera (am avut mari emotii), am primit camera la etajul 2, a fost ok (curat in camera si fara mirosuri urate).

Se facea curat in camera zilnic, dar nu si pe balcon, a fost ok in privinta curateniei.

La mancare nu am fost multumiti, prea multe sosuri, mancare reincalzita de la o zi la alta, uneori laptele dulce pentru copii era acru, nu prea aveam ce sa ii dam copilului sa manance.

Micul dejun era in fiecare dimineata la fel, acelasi lucru se intampla si cu fructele (mere si prune zilnic-nu prea era cerere pentru ele, pe pepene era bataie si din cand in cand mai erau si nectarine si piersici), vesela destul de veche (ciobita si patata).

Anul trecut am fost la vile Magnolia cu mic dejun inclus, nu se poate compara, la Magnolia era super micul dejun.

Toate prajiturile erau calde nici nu puteai sa le gusti.

Piscina era super dar prea mult clor, apa nefiind schimbata niciodata.

Trimis de claualex07 in 13.08.10 12:19:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena, vile Magnolia

VIZUALIZĂRI: 1837 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (claualex07); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 baia
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

webmasterXY*
    [13.08.10 12:30:28]

Ne bucuram ca ai ales sa ne impartasesti din experienta de la acest hotel, alaturandu-te astfel comunitatii AmFostAcolo. Bine ai venit!

Poate in masura timpului disponibil ne poti spune cate ceva si despre Magnolia Garden, fostele vile West, banuiesc ca la ele te-ai referit in impresii.

SoloJr*
    [13.08.10 13:28:12]

Sincer.... eu nu pot sa iti inteleg parerea ta...

eu am fost 3 ani consecutivi acolo si nu am avut de ce sa ma plang... Anul acesta am fost pentru 5 zile acolo si m-am cazat la ora 10... deci nu stiu de ce a fost asa... macar ai vorbit frumos si respectuos ?

Noi am pus 10 leva in pasaportul prietenului meu si ne-am inteles perfect

claualex07AUTOR REVIEW
    [18.08.10 14:16:16]

Buna, si noi am pus 10 leva in pasaport. Sa stiti ca cei 10 leva au fost si pentru o camera buna (nu am vrut camera cu miros de mucegai, mirosul se simtea de pe hol). In data de 09.08.2010 nu au dat camere mai devreme de ora 14.00 (poate ca toti am vorbit urat nu asa de frumos ca voi).

Eu nu am facut nimic altceva decat sa impartasesc cu voi ceea ce am vazut acolo. Este bine sa impartasim parerile noastre sa putem alege locul multumitor pentru la anul.

claualex07, SoloJr*
    Alte impresii din această RUBRICĂClub Orchideya & Orchideya Park Hotel: