ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.07.2010
JUL-2010

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Budva?

Restaurant "O Sole Mio" - Ingrozitor

Am fost sa mancam la acest restaurant care de afara arata foarte bine. servirea prompta si politicoasa, toate foarte bune pana in momentul in care am primit mancarea.

toti am comandat peste si am primit o questie cu aspect de talpa de pantof si gust de cauciuc, ma rog. apoi cireasa de pe tort, nota de plata. cam dublata de cat trebuia sa fie normal in sensul ca garnitura pe care nu am comandat-o costa 16 euro si bacsisul de 10 % inclus.

in concluzie ocoliti localul. sunt atatea altele care ofera o mancare delicioasa la preturi bune.

sper ca am fost de folos.

Trimis de dinuletz in 21.07.10 17:32:25

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (dinuletz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster77 [22.07.10 11:34:36] »

sectiunea a suferit o modificare astfel incat sa poata gazdui si alte review-uri despre baruri, restaurante, etc - Budva

dinuletz

pagină generată în 0.0513799190521 sec