ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.07.2023
JUN-2023
Familie
DEZASTRU

încărcat de pe telefon!

Cea mai proasta vacanta din viața mea!!! Pe care am plătit o groaza de bani!

Totul la acest hotel este sub orice critica! Am plătit 2310€ (2 Adulți și un copil de 4 ani) pe o vacanta HORROR!!!

Totul este de o sărăcie crunta, caută sa te taxeze in plus peste orice!

Apa din camera trebuie sa o cumperi tu de la Market! La all inclusive!

Hotelul este de 2 stele, nu de 5, doua piscine obosite cu șezlongurile permanent ocupate, băuturile și mâncarea sunt groaznice, au gust de plastic și sunt pline de chimicale, servirea este la fel de groaznica, plaja este murdara și plină de pietre… șezlongurile sunt ruginite și trebuie sa le plătești… de doua ori ni s-a făcut curățenie (superficiala) in camera… in ultima zi, când le-am cerut sa ne facă din nou curățenie, au zis ca nu are rost sa ne mai facă, pt ca noi mâine oricum plecam!!! ????

efectiv nu am cuvinte sa descriu aceasta oribila “vacanta” in care m-am umplut de nervi!!!

nu exista distracție sau muzica (nici măcar la masa, parca ești intr-o cantina) sau un topogan pt copii

va sfătuiesc din suflet sa nu alegeți acest hotel ca muriți de foame și mai plătiți încă pe atât pe aici

am încercat sa vorbesc și cu managerul hotelului însă lor li se pare totul perfect normal!

Trimis de ux129544 in 02.07.23 14:47:43
Validat / Publicat: 04.07.23 15:20:59
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Thassos, un hotel de 3 stele (i-am uitat numele) acum vreo 15 ani

VIZUALIZĂRI: 1488 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux129544); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Gustarea de la piscina!

[02.07.23 19:03:23]

Review nefinalizat - rog folosește linkul EDIT IMPRESII pentru a completa „datele tehnice” lipsă — nr. nopți, transport, preț/calitate etc

Suspendat până la conformitate

[04.07.23 11:44:27]

În lipsa oricărui răspuns din partea autorului (sau din cauza răspunsului neconcludent), acest articol este declarat incert / inacceptabil, fiind astfel marcat pentru retragerea de pe sait.

Retragerea va fi făcută peste 24 de ore începând din acest moment, timp în care autorul încă mai poate răspunde solicitărilor echipei de moderare.

[04.07.23 15:17:54]

Mulțumiri pentru completări - impresiile vor fi publciate în scurt timp

[04.07.23 15:20:30]

Conform politicii site-ului, reviews-urile cu evaluari „zero peste tot” sunt publicate FARA NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite (probabil) de minima obiectivitate așteptată.

Dacă dorește, autorul poate reveni asupra evaluărilor, încercând să fie mai obiectiv — fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII, fie scriind un ecou (dacă timpul alocat editării a expirat)

Rodel
[05.07.23 12:32:19]

În Grecia, nu-și are rostul cazare cu AI, pentru că dezamăgirea va fi foarte mare, acest concept fiind la mare distanță de ceea ce știm din Turcia sau Egipt.

CarmenTinaPHONE
[05.07.23 17:03:10]

@Rodel: cred de fapt ca tre sa ai un mare noroc sa nimeresti bine la all inclusive in Grecia. eu am luat pachet cu all inc in 2019 in Creta, Gouves si am nimerit extraordinar de bine. a fost soc soc soc... am plecat cu 20% asteptari si am fost foarte multumiti de servicii si ce am gasit in resort. so, nu mereu e naspa la all inc in Grecia!

Dar naspa poate fi si in Egipt spre exemplu, cum am nimerit in 2020 si am plecat cu 99% asteptari (nu stiu daca a fost o intamplare mai putin fericita, fiimd si pandemie, dar chiar am ramas dezamagita de acel all inclusive de acolo) Am review despre amandoua!

Numai bine!

Andox CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA
[05.07.23 21:32:49]

@CarmenTina: nu trebuie noroc pentru un all inclusive bun in Grecia. Trebuie bani multi. Am stat la 2 hoteluri in Creta care bateau la all incluisve 99% din hotelurile din Turcia. Unul avea si restaurant fine dinnig unde era un chef cu o stea Michellin. Da costau cat o masina buna Si nu, eu nu am dat atat ca am fost in extra sezon pe o super oferta

Am stat si la Hersonasol Palace asta acum vreo 8-9 ani de era sa-l bat pe barman cu regulile lui stupide...

Sincer nu stiu cum ux123 a putut sa dea atatia bani in iunie pe bomba astacand au fost oferte faine de tot la hoteluri bune.

CarmenTina, Rodel
Alte impresii din această RUBRICĂHersonissos Palace Hotel: