ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.07.2022
Familie
2 AD. + 2 COPII -- v: 6 și 11
DEZASTRU

încărcat de pe telefon!

Mi-au distrus concediu si vreau sa nu mai pățească nimeni ca mine

Am ales aceast hotel pt ca este aproape de plaja, dar drumul este cam greu cu multe serpentine.

Este un drum cu multe denivelări și nu se merita sa îl faci dacă vii la hotel Glarus

despre SERVICII

Personalul este sub orice critica de la barman pana la femeile care strângeau de pe mese.

Ex: m-am dus la bar sa cer 8 beri, 4 cafele și doua ape fiind un grup de 6 familii și barmanul (Ivan) a refuzat sa îmi dea apa spunând " Comand Off ". La fiecare comanda se strâmba și bolborosea ceva in bulgara.

Doamnele care făceau curat in sala de mese dădeau cu matura in timp ce mâncăi, te puneau sa ridici picioarele ca sa dea cu matura.

Mancarea este ORIBILA!!! In 5 zile nu am avut un piept de pui sau un șnițel. NIMIC. O singura data am avut cartofi prăjiți in 5 zile. NU VA DUCEȚI ACOLO CA VA STRICAȚI CONCEDIUL

despre CAMERE & COND. CAZARE

Am fost cazat in camerele de lângă piscina. Am avut mobila care stătea sa cada, mizerie in camera, canalizare la dus înfundată, o canapea extensibila veche si cel mai grav aveam igrasie in camera.

Nu am avut lenjeria schimbată deloc in 5 zile, doar prosoapele.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

NU VA DUCEȚI ACOLO, VA STRICAȚI CONCEDIUL. NU VA LUAȚI DUPĂ RECENZIILE DE PE BOOKING

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja este frumoasa dar atunci când sunt valuri vin și meduzele.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Nu ai ce sa faci in hotel trebuie sa ieși pe faleza și dacă ai copii trebuie sa ai bănuți după tine pt ca sunt multe tentații

Trimis de ux126093 in 20.07.22 23:08:53
Validat / Publicat: 21.07.22 09:09:45
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 375 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux126093); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[21.07.22 09:06:44]

@ux126093: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Conform politicii site-ului, reviews-urile cu evaluari „zero peste tot” sunt publicate FARA NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite (probabil) de minima obiectivitate așteptată.

Dacă dorește, autorul poate reveni asupra evaluărilor, încercând să fie mai obiectiv — fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII, fie scriind un ecou (dacă timpul alocat editării a expirat)

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux126093 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

cris1982PHONE
    [21.07.22 12:23:50]

@ux126093: 600 de euro, care include și costul transportului, 5 nopți all inclusive, familie cu doi copii, în luna iulie. Este prea ieftin chiar și pentru Bulgaria, așa că nu aveai cum să te aștepți că vei găsi condiții bune la asemenea preț. Fiți rezonabili, oameni buni, și gândiți-vă că un preț prea mic sigur ascunde ceva probleme!

surcanPHONE
    [21.07.22 21:43:49]

Ieftin cauti, ieftin gasesti...

[21.07.22 23:18:17]

@cris1982: Salut! In cei 600 de euro nu este inclus transportul. Am fost cu auto personal. Am scris pe acest forum sa avertizez persoanele care doresc un concediu in Bulgaria sa evite Hotel Glarus

cris1982PHONE
    [21.07.22 23:37:10]

@ux126093: În căsuța tehnică ai bifat că e inclus și transportul. Oricum, și fără transport tot foarte ieftin este. Este foarte bine că ai scris aici, ca oamenii să fie informați și să-și aleagă destinațiile în cunoștință de cauză.

[21.07.22 23:42:43]

@surcan :A fost cumnatul meu la HVD CLUB BOR cu 670 de euro și au avut un concediu minunat: au fost primiți cu Șampanie la intrare, pe fiecare zi le puneau in frigider doua ape, doua sucuri, doua beri, aveau la masa de prânz și la cina piept de pui, șnițel, crochete, rechin, scoici, cartofi prăjiți, friptura de porc, barul era deschis non stop și nu se strâmba nimeni la tine când ii cereai ceva. Diferența de preț între mine și el a fost de 35 de euro pt ca eu am plătit și parcarea. De ce ei au avut parte de serviciile aste cu doar 35 de euro diferența? Sunt conștient ca 600 de euro nu sunt bani mulți pt un concediu de 5 nopți cu doi copii la all inclusiv, dar de ce intr-o parte se poate și in cealaltă nu? Cu aceeași bani

[21.07.22 23:45:04]

@cris1982: ????