ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.06.2022
Raport PREȚ/CALITATE:
REEZONABIL

AUTORUL NU ar recomanda

Central Hotel3

NB: Review-ul a primit „Punctaj Adițional Actualizare RUBRICĂ— (1) la momentul publicării, în rubrica curentă nu existau impresii din anul curent sau anul trecut ; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.
[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Dezamagit per total

Dezamagitor, max 2* sau poate doar o impresie personala, dar au fost cazati si un grup din UK, ptr care nu conta camera sau altceva fiind sub influenta alcoolului de cand sau cazat

despre SERVICII

-la receptie un haos total fata de ce am rezervat si ce ne-au oferit, in extrasezon doar etaj 4, demipensiuea mic dejun si cina (tip bufet) sau transformat in mic dejun bufet si pranz cu meniu fix

-dupa ora 16 nu mai era nimeni la loby si receptie, turistii mai galagiosi facandusi de cap

despre CAMERE & COND. CAZARE

-am platit 2 camere standard, am primit camerele la etaj 4 tip economy, unde efectiv nu te puteai misca in camera, saltele vechi si incomode, mobilier vechi, baie mica,

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

-sau straduit sa ofere ceva diversificat la micul dejun, gaseai ceva ptr orcine, dar pranzul a fost dezastru, meniu fix, doua feluri de mancare "gatita" ptr. ca bucataria se inchidea la ora 15.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

-Statiune cu de toate ptr toti

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

-Am fost in Nessebar, care a meritat din plin.

[fb]
Trimis de Winy in 24.06.22 16:10:13
Validat / Publicat: 24.06.22 16:56:27
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Winy); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P02 Nessebar

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

webmaster26 [24.06.22 16:52:48] »

@Winy: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat în rubrica "Central Hotel" (nou-creată pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CAZARE]

webmaster [24.06.22 17:19:41] »

Review-ul a primit „Punctaj Adițional Actualizare RUBRICĂ

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii.

Winy [26.06.22 14:01:42] »

@webmaster26: Da confirm, aceasta este locatia...

resita2009scris / TELEFON [26.06.22 14:47:28] »

@Winy: am si eu o intrebare, pretul platit de tine, 200 euro este pentru 2 camere cu DM sau dor pentru 1 camera?

Am fost si eu in Bulgaria la 3*, tot in Sunny Beachy si nici eu n-am fost multumit de calitatea serviciilor iar de atunci pe Bulgaria merg doar la mimim 4* sau deloc.

Trebuie sa facem o pararela intre cat platim si ce primim si sa nu avem pretentii prea mari atunci cand platim putin.

Winy [26.06.22 15:37:00] »

@resita2009: Buna, ptr 2cam. am platit cu DP, am fost tot la 3 stele in Albena, Nisipuri, Sf Constantin... dar ca aici nu am mai intalnit, perioda a fost 10-iunie, am luat ptr a vedea statiunea si ptr Nessebar, pacat ca nu a facut nimeni poze la interior. A fost socant ptr ca venisem din Sf. Constantin si Elena, Varna, iar aici a ploat mai mereu, nici statiunea nu nea lasat o impresie buna (SB).

resita2009 [26.06.22 15:54:28] »

@Winy:

Practic 2 persoane - 2 nopti cazare cu DM in iunie = 100 euro, pret corect din pct. meu de vedere.

Nici mie Sunny Beachy nu mi-a placut, ca si statiune ma refer si-am mai avut si 10 zile cazare unde mancarea a fost la pamant... noroc cu Nessebar, ca e la o aruncatura de bat.

Anul trecut la fost in Sf. Constantin si Elena, desi statiunea este in constructie eu si familia mea ne-am simtit mult mai bine acolo.

Winy