ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.05.2022
MAY-2022
PREȚ 25 de euro 2 persoane
Raport PREȚ/CALITATE:
EXCELENT

Unde mâncăm în insula Aegina?

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

O mancare buna

TIPĂREȘTE URM de aici

Am fost pe insula Aeghina si am mancat la toate restaurantele de pe ponton singurul care a avut portii mari si preturi bune a fost acesta taverna.

Locatia tavernei, cum treceti de casele de bilete pentru feryboat, casele de bilete sunt pe partea stanga mergeti inainte in spre plaja si este a doua taverna pe stanga.

Se numeste Maistrali. Mie mi-a placut mult, am avut intr-o seara paste mici cat bobul de orez credeam ca e orez si miel, mielul fraged facut la cuptor in oala de lut, ne-au servit un aperitiv gratuit niste tartine cu branza si ierburi si rosii, iar la o alta masa am mancat tocanita de vita cu prune si ca desert gratuit iaurt cu capsune.

Nu stia ce sa ne mai faca sa ne simtim bine. Va las si poze cu restaurantul sa il aveti in vedere.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Pe malul marii

[fb]
Trimis de irina2015 in 23.05.22 00:41:33
Validat / Publicat: 23.05.22 07:01:17
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (irina2015); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P06 [fără descriere]

webmasterX [23.05.22 07:00:41] »

Mutat în rubrica "Unde mâncăm în insula Aegina? , AEGINA (CITY)" (nou-creată pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER UndeMâncăm]

• SOCIALs