ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.07.2021
TIP CAM: Family
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT
3 AD. + 1 COPII -- v: 10

Marina Grand Beach Hotel5

Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

Superb pe scurt

Am ales acest hotel datorită recomandărilor de pe internet, si din fericire totul a decurs foarte bine.

Hotelul este superb in special pentru prețul foarte bun de buget, iar in mare nu am avut probleme bineînțeles cu micii excepții.

despre SERVICII

Personalul a fost amabil, nu am prea intampinat probleme exepția fiind persoanele de la parcare.

Ca sa incep cu inceputul problema cea mai mare a hotelului este lipsa parcarii. Asa ca recomandarea mea este daca nimeriti sa fie cateva locuri disponibile chiar putin mai inghesuite ca sa parcati ar trebui sa ii da-ți in jur de 5-10 euro daca vreti parcare in fata hotelului. Astfel daca va tot"negociați" personalul de acolo doar o sa va zica "no free place to park here"

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera este superba in special daca nimeriti cu vedere la mare, este cea mai perfecta priveliste de a bea o cafea.

Conditile sunt bune aveti proasoape doar ca acestea nu pot fii duse pe plaja, daca aveti nevoie de prosoape pentru plaja puteti imprumuta de la spa.

Camera este spatioasa iar curatenia si dezinfectia se face zilinic.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Am mai fost in Bulgaria in nisipuri si in sunny beach dar nicaieri nu am gasit mancare la fel de buna. Mancarea e mereu diversificata la pranz si la cina nu e niciodata acelasi fel de mancare. Daca aveti copii mai pretentiosi cartofii pai si pastele sunt mereu prezente. A da si aveti si gustari care sunt foarte delicioase

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

A 2-a mare buba a hotelului este faptul ca nu aveti plaja privata in schimb hotelul este aproape de plaja unde este o zona speciala de ceaceafuri si una de sezlonguri si umbrele.

Pretul a 2-a șezlonguri si o umbrela este de 22 de leva ceea ce nu e chiar asa de mult.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Hmmm in schimb exista 3 tineri care fac programe de animatie, dar aici is unele puncte la care ei mai au de lucrat, ar trebui da invete de la turcii.

Trimis de ux121100 in 21.07.21 19:48:25
Validat / Publicat: 21.07.21 21:25:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Am mai fost la hotel International in nisipuri si mena palace in sunny beach
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Turcia, Italia, Portugalia, Franta, Romania, Marea Britanie,

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux121100); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [21.07.21 19:59:51] »

@ux121100: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Setul de impresii şi recomandări aparţinând unui autor sub 16 ani, va fi publicat, cf Regulamentului (Cap.1 sect.B pct.12), fără note.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 104050&hid=1866.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux121100 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici