ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.06.2021
TIP CAM: DblStd
REGIM MASĂ faraMasa
Raport PREȚ/CALITATE: BUN

Eleni Studio & Tavern(încă) NECLASIFICATĂ

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Vacanta iunie 2021 Kalithea Studio Eleni

Locație: Eleni Studio este situat în centrul stațiunii Kalithea, la aproximativ 10 minute de plajă. Lângă studiou se află un parc, la parter taverna Eleni, cum iesiti din cladire spre stanga, la aproximativ 200 metri se afla un supermarket o brutarie și numeroase buticuri și magazine de suveniruri.

Accesul la Wi-Fi este disponibil gratuit, aerul conditionat este inclus in pretul cazarii.

Se plateste in momentul cazarii taxa de statiune de 0.50 euro/noapte cazare.

despre SERVICII

Desi era specificat pe site-ul agentiei de turism ca se asigura curațenia la mijlocul sejurului acest lucru nu s-a intamplat.

Geamul de la baie nu are plasa si ne-am trezit cu muste si viespi in camera.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Chicinetă complet utilată, baie cu duș, balcon, aer condiționat.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Noi am avut reducere de 10% prima data cand am servit masa la ei.

Pretul unei portii de paste carbonara era 7 euro, o ciorba de peste era 8,5 euro, o apa minerala 4 euro, apa plata 2 euro.

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de mirandolina in 16.06.21 15:47:53
Validat / Publicat: 16.06.21 16:33:17
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Thassos, Evia, Lefkada, Olimpic Beach, Parga
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Italia Turcia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mirandolina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P05 baie studio elena

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmasterX [16.06.21 16:31:32] »

@mirandolina: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

mirandolina [16.06.21 16:35:29] »

@webmasterX: buna ziua, este vorba de studio Eleni din Halkidiki, Kalithea.

Au la parter taverna Elena.

Adresa lor Smyrnis, Kallithea 630 77

webmasterX [16.06.21 16:48:54] »

Mulțam fain. Am modificat "cursorul", rezultând noua poziționare de aici.

În plus, am adnotat coordonatele drept confirmate.

webmaster [16.06.21 16:51:08] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii.

mirandolina

pagină generată în 0.0798509120941 sec