ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.06.2021
TIP CAM: DblStd
REGIM MASĂ faraMasa
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

Julia Studios(încă) NECLASIFICATĂ

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

O vacanta ce mi-a intrecut toate asteptarile

Prin agentie si verificare aici, drumul cu autocarul a fost ok, impresia referitor la locatie 10/10!

Gazda este minunata, iar amplasamentul locatiei este de nota maxima! Cu siguranta, mai revin anul acesta!

Niciodata nu am notat o locatie cu 10, dar Julia Studios, il merita din plin!

despre SERVICII

Proprietarea este o tipa de nota maxima! Efectiv, am avut sentimentul ca o cunosc de o viata! Foarte comunicativa, indrumatoare, amabila si cu siguranta voi reveni.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera in care am fost cazata, excelenta! Camera mare, echipata cu tot ce-i trebuia, incat am terminat-o cu hotelurile! Baia, la fel!

Referitor la curatenie, sclipea totul, dotata cu aer conditionat, dar nu folosesc, iar de dormit, am dormit excelent, avand in vedere ca am avut camera la parter, usile se inchid foarte bine si nu am fost deranjata de niciun zgomot.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

La niciun minut de mers pe jos, intri in mare, vis-a-vis este un supermarket foarte bine aprovizionat, in nici 10 minute ajungi in port unde ai accesc la diverse taverne, cafe-baruri, diverse alegeri in privinta calatoriilor pe mare.

Trimis de CristinaLG in 01.06.21 20:43:14
Validat / Publicat: 01.06.21 21:22:49
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Obisnuiam sa ma cazez la Tropicana Inn, insa de aceasta data am vrut ceva aproape si de ceva vreme pusesem ochii pe aceasta locatie, asa ca am profitat de oferta agentiei.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Doar Lefkada/Nidri, inca nu sunt interesata si de alte locatii!

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (CristinaLG); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P03 Si cam acesta este peisajul la plaja. In stanga Scorpios.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

ECOURI la acest review

webmasterX [01.06.21 20:53:19] »

@CristinaLG: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 03186&hid=23394.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

webmasterX [01.06.21 21:22:26] »

@CristinaLG: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs solicitării de a încărca fotografii.

webmaster [01.06.21 22:52:53] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții.

sandi67scris / TELEFON [02.06.21 10:27:23] »

Buna ziua, te rog sa-mi spui daca ai avut test pcr sau vaccin. Daca ai avut vaccin, a foat sufcienta adeverinta de vaccinare? Multumesc.

CristinaLG [04.06.21 21:18:17] »

@sandi67: Am vaccinul facut. Este nevoie de adeverinta care arata ca a fost efectuat si rapelul + PLF.

sandi67scris / TELEFON [04.06.21 22:46:29] »

@CristinaLG: multumesc frumos. Abia astept sa plec.

CristinaLG, sandi67