ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.03.2021
PREȚ SEJUR 432
TIP CAM: DblStd
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

Zaton Holiday Resort [Zaton]4

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Si totuși... super vacanță în pandemie

După o vara cu oboseala și stres pandemic si alte probleme, ne-am gândit unde am putea petrece câteva zile sa ne încărcat bateriile pentru a ne incarca bateriile pentru vremurile ce urmau sa vina.

Rezervare pe booking, scurt și rapid, am nimerit întâmplător la aceasta locație și mi. a placut ce am vaxut si citit. Am luat cazare cu mic dejun, sa avem libertate de mișcare.

Drumul a fost perfect, perfect cu oprire de noapte la întrare în Croația, Varazdin Toplice.

Ajunși la destinație prima impresie a fost impresionanta, primirea oaspeților, operativitatea si amabilitatea preluării camerei.

despre SERVICII

Pot sa spun ca sunt niște oameni ospitalieri, camerele sunt gen bungalouri, curățenie perfecta, minibucataria dotată cu toate cele necesare (eu nu am folosit decât paharele) si totul impecabil de curat.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Cazarea perfecta, curățenie, baia dotata ce cele necesare, camera la fel. Fiind pandemie, se întra în camera doar dacă solicitat, altfel scoteai în fata ușii gunoiul si prosoapele pt schimb. Eu, la sosire mi-am dezinfectat totul, personal, ot siguranță mea. Desi, vreau sa zic, se respectau foarte serios masurile de siguranță.

Nu era nici foarte multa lume, ceea ce mi-a plăcut mult.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Mic dejun foarte gustos, variat si de calitate!

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Acum, din amintiri, este o locație amplasata pe 100 de hectare (?!), spațiu generos, plaja frumoasă cu intrare în apa lină si doar pe alocuri pietre, putin.

Spatiul cu piscine, după părea mea, superb, ata pt adulți cat si mai ales pt copii. Din câte am văzut ulterior locația este destinată pentru familiile cu copii. Anul acesta mergem din nou cu nepotelele, drept urmare.

Apoi, restaurante, minimalist, gelaterie, magazin de fructe, pâine, articole de plaja etc.

Foarte aproape este orașul Zadar, câteva plaje si alte locuri frumoase.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Exista zona de piscine cu secțiune pentru copii și adulți, bar pt un suc, bere, înghețată etc, locuri de joaca, animatori, teatru pt copii și adulți seara-de toate.

Abia aștept luna august sa mergem din nou, de data aceasta cu micuțele, 6 ani și 1 an și un pic. Am rezervat deja!

Trimis de Ileana15 in 03.03.21 12:56:47
Validat / Publicat: 03.03.21 16:20:22
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în CROAȚIA. A mai fost în/la: Porec Istria
  • Alte destinații turistice prin care a fost: ITALIA, SICILIA, FRANTA, AUSTRIA, UNGARIA, EGIPT, TURCIA, BULGARIA, Grecia

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ileana15); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P09 [fără descriere]

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [03.03.21 16:19:42] »

Mutat în rubrica "Zaton Holiday Resort [Nin], NIN-PETRCANE" (nou-creată pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 02604&hid=26750.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.​​​​

Ileana15scris / TELEFON [03.03.21 16:58:47] »

@webmasterX:  da... ok

webmasterX [03.03.21 16:58:51] »

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs solicitării de a încărca fotografii.

webmaster [03.03.21 18:02:49] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții.

Ileana15