ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.09.2020
PREȚ 20
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

Unde mâncăm în Larnaca?

Experienta mea la Grill chef

Am petrecut 10 zile in cipru, timp in care am vizitat diferite localitati si foarte multe restaurante.

Personalul de la Grill chef a fost cel mai amabil dintre toti, mancarea a fost excelenta si preturile extreem de bune, am platit in jur de 20 de euro pentru pranz (2 persoane).

Recomand cu drag.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Restaurantul se afla la 50 de metri de Biserica Saint Lazarus.

Trimis de OliIB in 16.09.20 15:23:48
Validat / Publicat: 16.09.20 16:55:04
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în CIPRU.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (OliIB); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [16.09.20 16:54:41] »

@OliIB: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.