GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
Sejur la Lonicera
![](/images/printer_off_32.png)
Am fost cu un grup de prieteni la acest resort si ne-am simtit foarte bine.
Acest resort este mai mult unul de familii si nu pot spune ca am putut avea o viata de noapte asa cum ne-am dorit.
In schimb, exista o gramada de activitati pe timpul zilei pe care le poti face. Printre aceste activitati se numara aqua parcurile, masaje, jocuri, sporturi interactive.
Mancarea a fost foarte buna si diversificata si puteai sa manaci oricat si oriunde.
Resortul este f mare iar plajele sunt curate si bine pozitionate.
Trimis de Smochina in 17.09.19 22:05:49
- A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Smochina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
- sait oficial al acestei destinații:
- Coordonate GPS: 36.60804620 N, 31.77971860 E - CONFIRMATE
ECOURI la acest review
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
@Smochina: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.
Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.
===
Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 11&ridAnt=96786
===
Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".
Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.
AmFostAcolo și hotel Lonicera au semnat un acord prin care turiștii care scriu un review din sejurul lor la oricare hotel Lonicera primesc o cană personalizată „AmFostAcolo Lonicera” (modelul e expus la recepția hotelului Lonicera Resort și și la „Guest Relation” Lonicera World)
În zilele ce urmează voi contacta autorul pentru expedierea cănii - îl/o rog să aibă un pic de răbdare, sunt în Turcia, revin în țară la finele acestei săptămâni
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Sep.2024 O cazare foarte bună — scris în 09.10.24 de doinafil din BUCURESTI - RECOMANDĂ
- Jul.2024 Bine dar pas. — scris în 26.07.24 de viorance din BISTRIţA - nu recomandă
- Jul.2024 Concediu nereusit — scris în 08.07.24 de Teodora2014 din ALEXANDRIţA [HG] - nu recomandă
- Apr.2024 Frumos vacanță reușită — scris în 09.05.24 de Alex2021* din CONSTANţA - RECOMANDĂ
- Jul.2023 Cea mai proastă vacanța din cei 15 ani cu odihna in Turcia — scris în 10.08.23 de MariaLu din CHISINAU
- Jul.2023 De evitat — scris în 09.07.23 de DariaK din BOTOşANI - nu recomandă
- Jun.2023 Lonicera WORLD - un loc excelent de venit cu copii in vacanța — scris în 03.06.23 de Godssmile2002 din BRASOV - RECOMANDĂ