ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.08.2024
RĂU

Nici nemulțumit, nici mulțumit
Către satisfăcător

încărcat de pe telefon!

Hotel cu conditii slabe de igiena

Hotelul vechi dar oarecum renovat.

Imprejurimile pline de verdeata, o statiune extraordinara. Amplasarea hotelului este centrala dar totusi departe de plaja.

Mi-a placut hotelul in mare parte si cu bune si cu rele dar nu as mai reveni niciodata la el din pricina faptului ca toata familia am facut enterocolita urata de la mancarea lor. Enterocolita care ne-a perturbat flora intestinala inca 2 saptamani. citisem pe booking ca multi au avut enterocolita dar nu am dat crezare.

Piscina neintretinuta si nici nu le pasa. Treceau in fiecare zi si luau cu eprubeta apa din zona copiilor fix din locul unde e o margina plina de 'verdeata' semn ca nu pun substantele in cantitatea care trebuie. Igiena nu prea are prioritate la acest hotel.

Pacat de el ca este intr-o zona frumoasa si hotelul nu este rau.

Nu as mai reveni niciodata la el (pss: nu este ieftin!!). Din 7 zile, 4 am fost bolnavi de nu am putut nici sa mananc, i-am rugat sa ne fiarba orez si s-au conformat dar nu i-a interesat de ce ne simtit rau.

Precizez ca doar la ei am mancat in rest nicio aluna nu am mancat din alta parte!

Reorientati-va spre alt hotel sau alta zona.

Trimis de Roxana29 in 28.08.24 10:47:50
Validat / Publicat: 28.08.24 10:58:30
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: In toate zonele bulgariei

VIZUALIZĂRI: 171 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Roxana29); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P02 De aici totusi luau mereu probe dar nu faceau ceva. Copiii toti se jucau aici

[28.08.24 10:57:22]

Odată cu primele impresii trimise, @Roxana29: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

• Alte impresii din această RUBRICĂFlamingo Grand Hotel:

• pagină generată în 0.03193211555481 sec