GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
O minivacanta in rai

O minune a facut ca sa ajungem la acest hotel (initial cumparasem bilete la Hotel Vita Park, insa cu 5 zile inainte sa plecam am fost sunati de la agentie sa isi ceara scuze ca acest hotel nu se va deschide pana la plecarea noastra - 30.05.2015 - si sa ne ofere sejurul la Primasol Ralitza Superior - fara costuri suplimentare).
Inca o data am inteles ca cineva acolo sus ne iubeste...
Totul a fost la superlativ, incepand de la ospitalitatea tuturor angajatilor, curatenia impecabila (inclusiv in camere), amabilitatea excesiva, servirea exemplara, echipa de animatori si intrarea LIBERA la AQUA MANIA PARK.
Recomand acest hotel, felicitari 'PRIMASOL RALITZA SUPERIOR' [...]
Trimis de Cammmy21 in 07.06.15 22:48:00
- Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena-Laguna Beach; Com; Golden Sands-Pliska
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Cammmy21); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
- sait oficial al acestei destinații:
- Coordonate GPS: 43.36668200 N, 28.07199400 E - CONFIRMATE
ECOURI la acest review
2 ecouri scrise, până acum, la acest articol
@Cammmy21: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.
Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.
Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.
-
ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE
Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".
Notă: Este necesar ca destinatarul să aibă opţiunea ACCEPT PRIMIRE MESAJE DE LA CEILALŢI UTILIZATORI bifată. Opțiunea respectivă se poate seta/deseta din secțiunea CONTUL MEU.
Ce-or fi patit, ca nu prea ne mai iubeau dupa ce unii conationali au facut spectacol pe acolo.
Ori sa fi fost de vina inghesuiala?
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Aug.2024 Nu rezervati!!! Este teapa! — scris în 20.08.24 de Mirela1206 din PLOIEşTI - nu recomandă
- Aug.2023 Calimera Ralitsa, un concediu ratat — scris în 06.08.23 de ux130167 din IASI - nu recomandă
- Jul.2023 Servicii ireproșabile — concediu reușit la Calimera Ralitsa Superior, ex Primasol Ralitsa Superior main building — scris în 24.07.23 de raluca banu din GOLEşTI [VN] - RECOMANDĂ
- Dec.2022 Bulgaria, destinația preferată — scris în 02.09.23 de ux130629 din PLOIEşTI - RECOMANDĂ
- Aug.2022 Ralitsa superior - plin de romani — scris în 31.08.22 de iustin_79 din PIATRA NEAMț - RECOMANDĂ
- Aug.2021 Chiar nu glumesc!! — scris în 01.09.21 de fanespoitorul din BUCUREșTI - nu recomandă
- Aug.2021 Dezastru față de acum trei ani — scris în 21.08.21 de ux122064 din VALEA ARGOVEI [CL] - nu recomandă