Impresii și recomandări [pag. 1770 / 6882]
Afișate impresii [17691 - 17700] din total 68811 impresii de CAZARE
Majestic Hotel [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
- AUGUST, 2014
- de: Luz [22.08.14]
- NURECOMANDĂ
Doar dacă nu aveți de ales
Dupa cate am citit aici, daca aveam de ales, renuntam. Am fost la Majestic printr-un program de formare cu serviciul. Ni s-a spus ca e un hotel renovat, ca e f frumos etc. E fix ca in zicala cu gardul vopsit pe afară. Holul arata de 3 spre 4 stele. Mai departe incepe jalea. La cazare, pana nu te simti cu o bancnotă nu se misca nimic. Am cerut camera linistita, am primit cu vedere la terasa, unde am ascultat muzica pana la 1,30 dimineata, când am mers la receptie sa ma plang. De ce am [...] — vezi review
Bulevard Hotel 2 / SINAIA
- AUGUST, 2014
- de: pingo_doce [22.08.14]
- RECOMANDĂ
Mic sejur in Sinaia la Hotelul Bulevard
Ne-am cazat la Sinaia la hotelul Bulevard pentru 3 nopti. Hotelul este amplasat chiar in centrul statiunii pe Bd Carol I. Desi este un hotel de 2 stele are o locatie perfecta. Am stat intr-o camera dubla, la etajul 1 si am avut balcon la strada. Deci am avut o priveliste excelenta. Geamurile din termopan izola foarte bine camera de zgomotul de afara. Camera era dotata cu un televizor, cablu, frigider si o baie proprie cu dus. Patul a fost comfortabil, avand o saltea excelenta. Camera este [...] — vezi review
Pensiunea Toledo 3 / PREDEAL
- AUGUST, 2014
- de: bobbyXCF [22.08.14]
- RECOMANDĂ
O vacanta reusita!
Prezentul spune tot! Nu stiu cum a fost pana in vara acestui an (2014) la Pensiunea Toledo, dar va pot spune ca am ajuns pentru prima data la aceasta pensiune in iulie. Ajunsi aici, ne-a intampinat doamna Cristina, care ne-a condus in camera 204, o camera spatioasa si curata, cu un balcon mare din care poti admira o priveliste superba. Dupa aproximativ o luna, ne-am decis sa revenim in acelasi loc. Oare de ce? Am regasit aici aceiasi oameni primitori care ne-au oferit spre cazare un [...] — vezi review [+1 poze]
Majestic Hotel 3 / MAMAIA
- AUGUST, 2014
- de: valentinna [22.08.14]
- RECOMANDĂ
Multumita pentru un hotel de 3* + ... voi reveni cu drag
Tocmai ce m-am intors din sejurul de 6 zile. Sa inteleg ca am fost o norocoasa sau doar ca nu trebuie sa avem mari asteptari la un hotel de 3* + sau cel putin nu peste ceea ce ofera astfel de hoteluri, chiar fiind ele si All inclusive. Sa incepem cu inceputul... se plange lumea ca check in-ul a fost la ora 14:00 sau mai tarziu... gresit... pe toate site-urile si la majoritatea hotelurilor scrie clar ora la care se face si la nici unul nu e mai devreme de 15:00 - 16:00, deci, ar trebui fara [...] — vezi review
Perla Hotel 3 / MAMAIA
- AUGUST, 2014
- de: viogantner [22.08.14]
- NURECOMANDĂ
Nu ca nu recomand, fugiti de acest hotel
Hotel pt familisti fara posibilitatea de urca caruciorul copilului, decat cu ajutorul fortei, pt ca nu au panta de acces. Aceeasi mancare in fiecare zi. Nu primesti lapte la cafea pt ca au restrictii. Daca ai camera la etajul 1,2, 3 etc. liftul urca prima data pana la ultimul etaj, dupa care, la tine ajunge plin si normal ca nu mai poti intra in lift cu caruciorul. Astepti pana se termina ora mesei sau cobori cu caruciorul in brate. Asternuturile nu se schimba pe perioada sejurului, [...] — vezi review
Minion Hotel [Mamaia Sat] 3 / MAMAIA
- AUGUST, 2014
- de: alexandra15 [22.08.14]
- RECOMANDĂ
O alegere foarte buna
Dupa multi ani am renuntat sa mai mergem in Vama Veche si ne-am hotarat sa mergem spre Navodari unde auzisem cat de frumoasa este zona. Dupa indelungi cautari, am rezervat o camera la Hotel Minion. Am plecat de acasa cu inima putin indoita deoarece nu prea gasisem multe recenzii la acest hotel. Noi am fost un grup de 3 familii, fiecare cu copii. La cazare am primit o camera twin la care au fost unite paturile, astfel formandu-se un pat foarte mare (cei doi copii ai nostrii au dormit cu noi [...] — vezi review
.COM Hotel 3 / ALBENA
- AUGUST, 2014
- de: silviu1606 [22.08.14]
- NURECOMANDĂ
Destul de slabut
Am ales acest hotel prin prisma regimului UAI de care beneficiaza cu o diferenta mica de pret fata de celelalte hoteluri AI 3* din apropiere. Ne-a incantat in mod deosebit existenta restaurantului Rai de pe plaja la ale carui servicii am apelat la pranz. La cazare am primit o camera in corpul principal (cel in care se afla receptia hotelului). Camera era destul de mica, dar curata. Ca plusuri mentionez AC, plasa de tantari de la usa de la balcon, curatenie se facea zilnic - de suprafata dar [...] — vezi review [+2 poze]
Berlin Golden Beach Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- AUGUST, 2014
- de: zarelitu [22.08.14]
- RECOMANDĂ
Sejur 4-11 august 2014
Incep prin a va spune ca pentru noi a fost un sejur foarte frumos. Am ajuns la hotel in jurul orei 10 dimineata si a trebuit sa platim 40 leva in plus pentru a primi o camera la acea ora a fost ok pentru ca noi am avut un bebelus de 5 luni cu noi si nu am putut astepta pana la ora 14. Personalul a fost destul de ok camerele si hotelul sunt curate, mancarea a fost suficienta si diversificata ( s-au dat fructe de mare, iar carnea a fost zi de zi multa si de toate felurile), deserturi aceleasi [...] — vezi review
Recif Hotel (ex Covasna) [Neptun] 3 / NEPTUN / OLIMP
- AUGUST, 2014
- de: Dragos Nartea [22.08.14]
- RECOMANDĂ
Un sejur placut
Ma aflu impreuna cu sotia in plin sejur la Neptun, la Hotel Recif. E prima data cand venim aici si binenteles ca am vizionat oferta pe internet (fotografii camere, interior, etc). Ne-a placut, insa nu credeam ca o sa fie chiar asa (am avut experiente anterioare nu prea placute, fara sa dau nume de locatii). Spre surprinderea placuta a noastra, am constatat ca cele vazute in reclama corespundeau intocmai cu realitatea. Conditii de cazare foarte bune, un personal amabil si politicos, [...] — vezi review
Savoy Hotel 4 / MAMAIA
- AUGUST, 2014
- de: Rayz [22.08.14]
- RECOMANDĂ




