Impresii și recomandări [1760 / 6882]

Afișate impresii [17591 - 17600] de CAZARE
Danube Delta Resort 4 / CRIȘAN
  • AUGUST, 2014
  • de: cristianh [23.09.14]
  • RECOMANDĂ

Sigur voi reveni!

Un loc extraordinar de frumos, oameni cu zambetul pe buze in permanenta, servicii excelente. Am ales sa-mi petrec ziua de nastere aici iar la anul intentionez sa repet figura. n-am crezut ca o sa mananc atata peste, sub diferite forme de preparare, totul a fost delicios. Am fost in excursie cu salupa in fiecare zi, iar locurile pe care le-am vazut, sunt, cred, unice in lume! Il recomand cu caldura celor care cauta putina liniste in concediu. este locul ideal pentru reincarcarea [...] — vezi review [+1 poze]
Majestic Hotel 3 / MAMAIA

Un sejur de relaxare totală într-o atmosferă de vis

- Echipa managerială bine pregătită cu un personal de servire plin de amabilitate. - o masă pentru toate gusturile şi preferințele. Saună, spa, coafor, piscină, masaj şi alte servicii oferite cu promptitudine. - serviciul "ultra all inclusiv" bine organizat, cu personal specializat. - parcarea încăpătoare şi cu serviciu de pază asigurat 24h din 24h. - plaja pregătită cu tot ce trebuie, fără taxă pentru "all inclusiv". - bucătăria ardeleană şi cea libaneză [...] — vezi review
Hostal Santiago [Carrion de los Condes] 1 / PALENCIA
  • AUGUST, 2014
  • de: alinaro [18.09.14]
  • RECOMANDĂ

Hostal Santiago, perfect pentru pelerini

Oare cum de nu mi-am dat seama ca trebuie sa caut cazare din timp in Carrión pentrul weekendul ala? Targul de artizanat ar fi trebuit sa fie motivul acestei “grabe”, pe care eu nu am avut-o, asa incat era sa dormim pe lunca, printre miile de tantari. Sau sa facem drumul pana acasa, nu foarte lung, pe de alta parte. Dupa cum v-am spus in alt articol, Carrión este oprire obligatorie in Camino de Santiago, asa incat, pe langa albergues (adaposturile pentru pelerini, unde se doarme la [...] — vezi review [+18 poze]
Green Park Hotel 3 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
  • AUGUST, 2014
  • de: ximena [17.09.14]
  • RECOMANDĂ

Un sejur placut

Scriu aceste impresii de vacanta acum cand ne-am intors si doresc sa mentionez ca acolo fiind, am preferat sa ma conformez si sa ma bucur de ceea ce ni se oferea ca sa nu ne stricam concediul, dar constientizam ca nu e ok ce se intampla. Am fost cazati intr-o suita cu un dormitor care avea acces la balcon doar din dormitor, nu si din living deoarece era asezat pe colt, ceea ce a fost un incovenient pentru fumatori, ca trebuiau sa treaca prin dormitor sa fumeze in balcon. Curatenie se facea [...] — vezi review
Avalon Hotel 3 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
  • AUGUST, 2014
  • de: ayko [16.09.14]
  • NURECOMANDĂ

Nu va cazati niciodata aici

Camerele sunt jeg total, pozele de pe site-uri sunt din secolul trecut cand s-a deschis hotelul. Pe scurt: mese rupte, paturi rupte, mochete cu urme de vomitat pe ele, prosoape si asternuturi murdare (de culoare galbena), panze de paienjeni, miros de mucegai in camera, ventilatie baie lipsa, hartie igenica 2 role sejur camera (se dau de la receptie!!!). Piscina nu se curata (se pun 2 galeti de clor pudra in gurile de scurgere-retur), apa din piscina are concentratie de clor foarte mare, [...] — vezi review [+22 poze]
Casa Yachi [Vama Veche] [?] / VAMA VECHE / 2 MAI
  • AUGUST, 2014
  • de: RAISA_CJ* [16.09.14]
  • NURECOMANDĂ

Deci... NU!

Norocul nostru a fost ca suntem genul de turisti care nu stau in camera si care nu tin mortis sa beneficieze de tv cu nu stiu cate canale sau camera de 100 mp. Deci fara sa exagerez si fara fitze aiurea, nu recomand acest loc unor oameni obisnuiti cu vacante de bun simt, curatenie, asternuturi placute, aer in camera, curatenie, etc. Prospul ud in ziua de joi a ramas ud pana duminica, atat va spun referitor la aerisire, ca sa nu mai spun ca nu ai un cuier, o sfoara, un scaun, ceva, orice sa [...] — vezi review
Steaua de Mare, complex hotelier 3 / EFORIE NORD
  • AUGUST, 2014
  • de: adis0404 [15.09.14]
  • RECOMANDĂ

[hotel Meduza] Raport bun calitate - pret

Puncte forte ale hotelului: Locurile de joaca pentru copii (4 la numar): 1. in interiorul hotelului - doar copiii peste 4 ani pot sa fie lasati fara a fi supravegheati de catre parinti, pt copiii sub 4 ani e necesara prezenta unui parinte) 2. tot in interiorul hotelului exista o gradinita 3. parc de joaca afara langa terasa restaurantului 4. tobogan gonflabil langa apartamentele de lux ale complexului Mancarea buna si diversificata, prajituri la fiecare masa. Piscina curata si [...] — vezi review
Tismana Club Hotel [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA

Jenant

Sfarsit de vara, fiind si beneficiind de o scurta vacanta mi-am zis sa petrec impreuna cu sotia cateva zile pe litoralul romanesc (pe cel bulgaresc fusesem deja anul asta ca si in ultimii 4 ani dealtfel). Intrucat mai fusesem la hotelul Tismana in anul 2009 si fusesem multumit de conditiile oferite atunci, mi-am zis ca nu are rost sa mergem pana in Bulgaria avand in vedere durata relativ scurta a sejurului (4 zile/3 nopti all inclusive). Asadar plini de sperante si voie buna, plecam spre [...] — vezi review
Savoy Hotel 4 / MAMAIA
  • AUGUST, 2014
  • de: danezu72 [13.09.14]
  • RECOMANDĂ

Un hotel de nota 10+

Sejur de vis. Camere spatioase, luminoase, curatenie zilnica, personalul amabil si in acelasi timp discret, mancarea excelenta, servirea ireprosabila atat la restaurant cat si in lobby bar, pool bar si beach bar. Inca de la sosire dupa semnarea actelor ti se da bratara pentru a servii bauturi, nu ca la alte hoteluri unde nu i-ti da nici macar un pahar cu apa. Plaja curata, apa curata atat la piscina cat si la mare. Tot respectul pentru personal si hotel. Merita toti banii. Apropos am [...] — vezi review [+2 poze]
Sunquest Hotel 3 / VENUS
  • AUGUST, 2014
  • de: alle4295 [13.09.14]
  • RECOMANDĂ

Sedere placuta, cu mici minusuri

Am ales acest hotel in urma multor investigatii si pareri de pe internet, mai ales de pe acest site. M-au convins pana la urma ca merita incercat si ca acesta nu e un hotel fantoma. Am ajuns la hotel cu microbuzul de la Mangalia (4 lei biletul, aprox 15 minute). Ne-a lasat in fata hotelului, adica acolo unde statiunea se termina si incepe Cap Aurora. Am fost putin dezorientate la inceput, caci receptia hotelului nu se afla la strada, ci inconjurand un pic cladirea (este un indicator). [...] — vezi review [+10 poze]
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 1.5063409805298 sec
    ecranul dvs: 1 x 1