Impresii și recomandări [pag. 1749 / 6882]
Afișate impresii [17481 - 17490] din total 68811 impresii de CAZARE
Pensiunea Arinul [Moieciu de Jos] 4 / MOIECIU
- OCTOMBRIE, 2014
- de: volf [31.10.14]
- RECOMANDĂ
Ca la mama acasa!
Am fost placut surprinsi de sejurul la pensiunea Arinul. Citisem impresiile de pe site, dar asteptarile ne-au fost depasite. Camera mare si deosebit de curata, miros placut si caldura, dotari de 4 stele. Gazdele mai mult decat amabile, oameni buni si primitori, masa o incantare. Practic ne-au rasfatat tot sejurul, ne intrebau ce dorim pentru masa urmatoare si tot reuseau sa ne surprinda, totul era proaspat si preparat special pentru noi. Este usor de ajuns la pensiune, si totusi nu este [...] — vezi review
Noblesse Hotel 3 / PREDEAL
- OCTOMBRIE, 2014
- de: BCC Adjud [26.10.14]
- RECOMANDĂ
Training
Personal calificat, binevoitor si amabil. Sala de conferinta bine dotata pentru activitatile pe care le-am desfasurat. Conditii de cazare bune, camere spatioase si luminoase, curatenie si caldura Mâncarea gatita gustos, din produse proaspete, aspectoasa si facuta cu mult suflet. Placut impresionat am fost de aceea ca ni s-a servit zilnic salata de cruditati. Ofera conditii de relaxare prin sala amenajata special Locatia este bine plasata, relativ central, aproape de gara, partia de [...] — vezi review
Toaca Bellevue Hotel 4 / GURA HUMORULUI
- OCTOMBRIE, 2014
- de: andreeamazare [23.10.14]
- RECOMANDĂ
Excelent
Am organizat un eveniment la Toaca Bellevue, ce pot sa spun este ca am avut parte de o echipa cu adevarat profesionista, oameni foarte seriosi, foarte atenti la detaliile mele, foarte deschisi spre toate preferintele mele. Hotelul are un amplasament extraordinar cu o priveliste minunata, spatiu verde, loc de parcare pentru masini. Atat restaurantul cat si camerele sunt foarte curate. Raport calitate prêt foarte bun. Sunteti foarte tari Toaca Bellevue! P. S. nu sunt un client usor [...] — vezi review
Coroana Moldovei Hotel 4 / SLĂNIC MOLDOVA
- OCTOMBRIE, 2014
- de: reddeea [20.10.14]
- RECOMANDĂ
Un hotel frumos
Hotelul este foarte frumos, camerele sunt generoase, frumos decorate. Patronii mi s-au parut amabili. Nu vreau sa comentez unele pareri citite aici, dar noi am gasit camera curata, baia curata, ba chiar ne-au lasat sa alegem intre doua camere pe cea care ne place cel mai mult, ne-au adus gogosi calde si sirop de muguri de brad din partea casei, in seara venirii noastre. Patul are o lungime normala, noi avand 1,80 si respectiv 1,90. Intr-adevar, nu este un pat king size si atunci cand dormi cu [...] — vezi review
Orizont Cozia Hotel [Căciulata] 3 / CĂLIMĂNEŞTI-CĂCIULATA
- OCTOMBRIE, 2014
- de: cisulica [19.10.14]
- NURECOMANDĂ
Regulament imposibil
Buna. Si eu am fost aici si cu parere de rau am avut probleme serioase cu faptul ca nu spun la rezervare ca, desi platesti si pentru copii (10-11 ani) intrarea la centrul spa, acestia nu au voie sa foloseasta facilitatile din acest centru, iar personalul este foarte categoric cu acest lucru, sub motivatia ca daca acestia patesc ceva, ei nu vor sa isi asume acest lucru. In rest in seara cand am ajuns, in jur de ora 21 era gata sa nu avem ce manca, iar dupa ce am reusit sa comandam am [...] — vezi review
Pensiunea Lucy 5 / SINAIA
- OCTOMBRIE, 2014
- de: viorelgalati [18.10.14]
Dezamagire totala
In cazul in care doriti sa faceti o rezervare la aceasta vila, ganditi-va de doua, trei, patru ori inainte. In a doua zi am gasit masina lovita in parcarea vilei, portiera dreapta sofer (vila nu detine o pracare sigura). Am anuntat la receptie, nemultumirea ca in parcarea vilei am gasit masina lovita, nu am fost contactat, parca nimic nu se intamplase . La plecare am sunat la numarul de telefon (...) gasit pe site-ul vilei, iar raspunsul dat de adminsitrator a fost: ''Ce vrei omule sa-ti [...] — vezi review
Casa Felicia [Moieciu de Jos] 3 / MOIECIU
- OCTOMBRIE, 2014
- de: papone [15.10.14]
- RECOMANDĂ
Felici(t)a!!! Un weekend reusit!
Ca dovada ca toti ne-am simtit foarte bine aici in urma cu doi ani, ne-am hotarat sa revenim - acelasi grup plus inca un cuplu, ultima oara neocupand decat 5 din cele 6 camere (dar platind toata vila). Am discutat la telefon cu Ovidiu, am platit un avans (300 din 900 lei totalul) intr-un cont primit prin sms si am plecat la drum vineri dimineata, eu si consoarta din dotare, ceilalti urmand sa ajunga mai tarziu. Dupa o oprire la o supita de usturoi in paine la Alex in Sinaia (vezi impresii) am [...] — vezi review [+11 poze]
Pensiunea Sarmis 3 / SARMIZEGETUSA [HD]
- OCTOMBRIE, 2014
- de: liviut [13.10.14]
- NURECOMANDĂ
Dezamagire
Nu o recomand nimanui, totul este scump, conditiile jalnice, soareci, camere mediocre, patroana foarte indiferenta, o experienta neplacuta. Paturile rupte, saltele foarte vechi, am incercat sa obtinem un pret mai mic, insa spre surprinderea noastra propietara ne_a spus ca afacere merge foarte bine si ca nu are de ce sa investeasca in ceva. Am fost socati de raspunsul pe care l-am primit, sotia nu a dormit toata noaptea dupa ce a gasit in camera otrava pentru soareci. Am fost nevoiti sa [...] — vezi review
City Center Hotel 3 / BRAȘOV
- OCTOMBRIE, 2014
- de: mristi [08.10.14]
- NURECOMANDĂ
Doar central
A fost prima data cand m-am cazat la acest hotel si cel mai probabil nu voi mai reveni. Stilul de cazare din centrul Brasovului tinde sa fie unul de campanie. Nu foarte ieftin, nu foarte confortabil insa este in centru si clientii sunt garantati. Fiind octombrie este frig in camere (ceea ce devine obisnuit in hoteluri - daca nu sunt macar jumatate din camere ocupate nu meritam caldura). Am tremurat bine desi m-am imbracat zdravan. Micul dejun jenant, de pensiune de 2 margarete. [...] — vezi review
JW Marriott Chongqing [Chongqing] 5 / [ALTE ZONE]
- SEPTEMBRIE, 2014
- de: adichi [15.03.16]
- RECOMANDĂ




