Impresii și recomandări [1722 / 6882]

Afișate impresii [17211 - 17220] de CAZARE
Casianna - Complex Turistic & Spa (ex Alpina-Casi) 3 / PĂLTINIȘ [SB]
  • MAI, 2015
  • de: georged [12.05.15]
  • RECOMANDĂ

Camera curata si cu restaurant

Am fost in aceasta locatie timp de 2 nopti, si am ales aceast loc chiar daca am vizitat Sibiul si nu avea zapana, de 2 mai. Locul este ingrijit si bine asezat. Cand camerele sunt ocupate mai mult le-ar mai trebui personal ca sunt cam putini. Am mancat bine la restaurantul lor si a fost cald in camera. Noi ne-am simtit bine. Mai mergem acolo sa ne cazam. Are o priveliste super de primavara. Noi iarna nu am fost la paltinis la ski pentru ca este prea departe de Bucuresti, dar poate vom [...] — vezi review [+2 poze]
Flo' Mary Hotel 3 / BRAN
  • MAI, 2015
  • de: Ioana_U [10.05.15]
  • RECOMANDĂ

Atmosfera placuta

In ciuda feedback-urilor negative de pe acest site, am decis sa petrecem totusi un weekend la Hotel Flo'Mary. Ajunsi acolo am fost intampinati intr-un mod foarte primitor de catre gazde si cazati intr-o camera destul de spatioasa si curata. Am avut masa in regim Pensiune Completa (bineinteles fara bauturi incluse) si am fost foarte multumiti atat din punct de vedere al gustului cat si al cantitatii (nu puteai manca tot din farfurie ca era prea multa mancare). Personalul a fost foarte [...] — vezi review
Pensiunea Veronica [Moieciu de Sus] 3 / MOIECIU

Multumim gazdelor!

Am petrecut, cu ocazia mini-vacantei de 1 mai, 3 zile remarcabile la Moieciu de Sus. Am stat la pensiunea Veronica cu prietenii, 22 la numar si ne declaram pe deplin multumiti de conditiile oferite de domnul Gheorge si de sotia dansului care s-au ingrijit sa avem tot ce ne trebuie. A fost foarte cald in camere, am avut apa calda la orice ora si ne-am bucurat de un spatiu ingrijit si placut. Gazdele au fost foarte amabile si ne-au ajutat cu tot ce le-am cerut, motiv pentru care le multumim [...] — vezi review
Pensiunea Sarmis 3 / SARMIZEGETUSA [HD]
  • MAI, 2015
  • de: Lushu [08.05.15]
  • RECOMANDĂ

Vacanta de vis

La Pensiunea Sarmis m-am simtit excelent, nici nu am simtit cat de repede au trecut cele 4 zile de mini vacanta. Atmosfera este foarte relaxanta iar persoanele care se ocupa de acest colt de rai sunt foarte comunicative. In curtea principala sunt afisate cu poze obiectivele turistice din apropiere si distanta in km pana la ele. In gradina din spatele pensiunii este o cascada mica, un teren de tenis, balansoare si lac pentru pescuit cu ponton. Restaurantul este amenajt in stil rustic iar [...] — vezi review
Pensiunea Conacul Drahneilor [Ruscova] 2 / VIŞEU
  • MAI, 2015
  • de: Micca [07.05.15]

5 zile fara griji

Incep prin a face mentiunea ca este al doilea an cand il vizitam pe dl Pavel la conac, pt ca ne-am promis de anul trecut sa revenim in fiecare primavara. Daca prima data am fost doar cu sotul meu, anul acesta am mai convins cinci prieteni sa vina cu noi. Zis si facut, dupa un drum de 11 ore, am ajuns la conac unde dl Pavel ne. a asteptat cu totul pregatit, lucru valabil pt toate cele cinci zile de sedere (initial eram pregatiti pt patru zile, insa nu ne. am dat plecati) Am avut Seara [...] — vezi review
Apartamente în regim hotelier [?] / TURDA [CJ]

Garsoniera Iulia, Turda - raport calitate/pret excelent

In minivacanta de 1 mai, ne-am gandit sa tragem o “fuga” sa vedem Clujul, de care auzisem ca este un oras foarte frumos. Asa ca ne-am facut planul de calatorie si rezervarile de cazare, plinul de benzina si de mancarica si am plecat. 5 fete: 2 mari si 3 mici. Prima noapte ne-am cazat la Turda. Rezervasem de pe net, o camera cu 4 locuri, sub numele de “Garsoniera Iulia”, la un pret mai mult decat rezonabil. Vazusem pozele si parerile altor turisti si mi s-a parut ok. Ajunsi acolo a [...] — vezi review [+8 poze]
Pensiunea Conacul Drahneilor [Ruscova] 2 / VIŞEU
  • MAI, 2015
  • de: TKR [07.05.15]
  • RECOMANDĂ

Mai bine decat ma asteptam!

Am citit toate review-urile de pe acest site si cred ca totul se rezuma la perceptie. Personal m-am simtit ca si cum as fi fost in vizita la un vechi prieten, care ne-a si tratat ca atare. Cand vezi cat s-a dedicat domnul Pavel pentru a creea o locatie de bun gust si self-sustaining nu poti sa te superi pentru micile probleme care survin. Da, cateodata se poate intampla ca apa sa se opreasca pentru cateva minute sau ca wi-fi-ul sa nu aiba acoperire in toata zona insa mi se pare ca [...] — vezi review
Apollo Spa Resort (ex Doubletree by Hilton) 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
  • MAI, 2015
  • de: maier* [07.05.15]
  • RECOMANDĂ

Un sejur perfect

Am fost in perioada de 1 mai la DoubleTree-Hilton, a fost un sejur super de reusit, Nu vreau decat sa fac un mic comentariu, dar noi am fost la acest hotel, si ne-am simtit super de bine si chiar recomand acest hotel cu toata increderea, cu toate ca biletele au fost cumparate din martie, cand am citit un comentariu al unui domn din c-ta care a fost de Paste m-am speriat f rau, dar acum Sincera sa fiu pret - calitate a fost super, chiar impresionata, servire ireprosabila, cam curate, intr-un [...] — vezi review
Carpaţi Hotel 3 / PREDEAL

Aproape perfect

Buna ziua, tocmai ne-am intors din minivacanta de 1 mai de la hotel carpati. Am venit aici a doua oara, pentru ca este genul de hotel la care chiar vrei sa revii cu placere. Camerele nu sunt mari, sunt mici, cochete, intime, calduroase, primitoare.Totul e foarte nou si cu materiale de calitate. Mic dejun bogat, cu tot ce mananca omul acasa la el, doar ca organizarea spatiului de servit lasa de dorit. Ma refer doar la organizare, nu la calitatea mancarii. Noi am stat in camera cu pat [...] — vezi review
Elena Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]

Raport pret servicii - bun

Am fost de 1 Mai, receptia foarte rapid, am predat waucerul si buletinele si peloc am primit camera cu talonul hotelului. Camera frumoasa peisajul superb, masa destul de diversificata, carne pui, porc si peste garnituri ok dar dulciurile lasa de dorit. Fructe putine, inghetata nu se da, numai prajituri cu aluat si crema foarte gretoase. Foarte dezamagit de wi-fi nu merge deloc, tot timpul era semnal dar nu te lasa sa te loghezi, daca spuneai la receptie spunea ca trebuie sa reseteze [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 1.8672580718994 sec
    ecranul dvs: 1 x 1