Impresii și recomandări [1713 / 6882]

Afișate impresii [17121 - 17130] de CAZARE
Complex Turistic Wolf [Wolf 1, Wolf 2] 3 / BRAN
  • IUNIE, 2015
  • de: Mona27 [15.06.15]
  • RECOMANDĂ

O experienta super!

Am fost oaspetii Complexului Wolf, in perioada 13-14 iunie 2015, unde am sarbatorit banchetul de clasa a IV-a pentru copiii nostri. Grupul a fost format din 28 de copii si 16 adulti. Pe langa grup, au mai venit cu rezervari proprii alti 5 parinti. Cu totii am fost extrem de multumiti de serviciile oferite. In primul rand, personalul ne-a tratat cu mult atentie si a raspuns tuturor solicitarilor noastre. Cazarea a fost foarte buna, camerele fiind spatioase, cu perspectiva spre munte, deosebit [...] — vezi review
Moneasa Hotel 3 / MONEASA

Trist...

Am fost intr-o plimbare pana la Moneasa... o statiune draga mie datorita timpului petrecut aici cu... multi ani in urma (mai exact 17). Specific cati ani au trecut de cand nu am mai intrat in hotel Moneasa pentru ca... nimic nu s-a schimbat! Nu stiu ce sa zic de camerele renovate... stiu doar de camera in care am fost astazi... am vrut sa ne cazam si dna de la receptie (f draguta) ne-a dat cheia de la o camera sa ne uitam prima data apoi sa hotaram daca ramanem sau nu. (stia dansa ce stia) Ei [...] — vezi review
Casa Yachi [Vama Veche] [?] / VAMA VECHE / 2 MAI
  • IUNIE, 2015
  • de: iuli78 [14.06.15]
  • RECOMANDĂ

Multa amabilitate

abia ce ne-am intors din vama. am petrecut o noapte la casa yachi (deh... timpul). am rezervat pe booking. fiind o familie care de 7-8 ani mergem in vama, stim ca vama nu e mamaia!!! locatie ok, apa calda nonstop, nu am vazut soareci si nici alte lighioane (descrise in alte review-uri). pretul este corect iar patronul alex un tip ok. am mancat si o tocana de rapane, chefal si niste stavrid asezonate cu legume la gratar, icre si un vin rosu. am platit doar pestele si rapanele, restul fiind [...] — vezi review
Sol Luna Bay Resort Hotel 4 / OBZOR
  • IUNIE, 2015
  • de: costelino [14.06.15]
  • RECOMANDĂ

Un hotel recomandat pentru familii cu copii

A fost pentru prima oara la acest resort si am ramas impresionat de curatenia si disciplina de care dau dovada cei care administreaza acest loc. Recomand cu mare caldura acest resort familiilor cu copii, noi fiind singuri si plini de actiune nu prea am avut ce face seara dupa masa de seara sau in perioada in care nu se poate face plaje din pricina vremii, hotelul fiind in afara orasului Obzbor sau Biala care sunt foarte mici si neatractive, singurul lucru este sa bei pana nu mai poti, au [...] — vezi review [+9 poze]
Balkan Hellas / Balkan Sun Hotel 3 / LEPTOKARIA
  • IUNIE, 2015
  • de: ByaP [14.06.15]

Nu recomand!!!

Am platit cazare ptr BALKAN SUN, iar knd am ajuns acolo ni sa comunicat k nu mai au camere libere si insistau sa ramanem in Hellas, unde ne-au prezentat camera, iar lenjeria era patata cu sange. Dupa ore in sir de cearta a sosit si patroana care a zis sa ramanem acolo cateva zile, pana se elibereaza vreo camera, iar noi bineinteles k nu am acceptat, si ne-a cazat pana la urma la o vila din apropiere. Sa nu mai vb de ***(agenție - by wm) carora in nici 100km li s-a stricat autocarul, iar [...] — vezi review
Voila Mamaia Hotel (complex Caraiman) 3 / MAMAIA
  • IUNIE, 2015
  • de: Mayyo [13.06.15]
  • NURECOMANDĂ

Mizerie de hotel

Nici cel mai ieftin motel nu mi-l inchipuiam asa. Nu am mai fost cazata niciodata in asemenea conditii. Nu seamana absolut deloc cu ceea ce este pe site. Daca te uiti pe site-ul hotelului ai impresia ca primesti o camera draguta si curata, cand defapt primesti o camera infecta in care ti-e scarba sa atingi ceva... in camera am gasit o doza goala de bere aruncata dupa draperie si o sticla goala de vodka cazuta dupa minibar (desi se presupune ca au facut curat inainte de a reinchiria camera). [...] — vezi review
Modern Hotel 4 / MAMAIA

Concediu reusit

Buna seara si bine v-am regasit. Am petrecut 5 nopti in acest hotel si va pot spune ca ne-am simtit minunat. Nu va mint ca am plecat cu inima stransa, bazandu-ne doar pe ce am citit ici si colo despre acest hotel, mai ales ca aveam cu noi si copilul de 1 an si 9 luni. Pe scurt, cazarea s-a facut pe loc (nu era foarte aglomerat, am avut intrare duminica si iesirea vineri, am evitat cu buna stiinta week-end-ul caci este nebunie totala chiar daca este luna iunie), camera in care am fost cazati [...] — vezi review
Park Hotel Golden Beach 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
  • IUNIE, 2015
  • de: Sfinxul [12.06.15]
  • RECOMANDĂ

Concediu de vis

Am fost la Park Hotel Golden Beach intre 6 - 11 iunie 2015 si totul a fost exceptional. Personalul, mancarea, servirea au fost exceptionale; curatenia ireprosabila. Mancarea este variata pentru toate gusturile: in fiecare zi alte feluri de mancare, au multe tipuri de prajituri care sunt foarte bune, multe feluri de inghetata foare buna, fructe, peste; bauturi locale: whiskey, rom, brandy, berea slab alcoolizata etc. Am avut all inclusive si totul a fost pe gustul nostru. Desi au existat si [...] — vezi review
Sirius Beach Hotel 4 / SF CONSTANTIN ȘI ELENA

Super priveliste, servicii groaznice

Ca si altii care au mai scris aici, am fost in vacanta la acest hotel, atrasi de apele termale. Dupa un sejur de 9 nopti la Cesme in Turcia (tot pentru ape termale), la intoarcere ne-am oprit la Constantin si Elena la hotel Sirius Beach, unde aveam al doilea sejur (bilete achizitionate din luna ianuarie pentru ambele sejururi) . Am ajuns la hotel in jurul orei 13, am fost cazati prima data la etajul 6 (ultimul etaj), dar am refuzat camera deoarece era o caldura crunta in camera, fiind ultimul [...] — vezi review
Chrysalis Hotel 3 / HERSONISSOS

Un concediu reusit cu buget mic

Am plecat pe data de 02 66 2015 in Creta in loc Hersonisos avand cazare la hotel Chrysalis, hotel de 3 stele cu demipensiune. Am intrat in posesia acestui bilet prin [***] caruia doresc pe acesta cale sa ii multumesc pentru profesionalismul decare a dat dovada pe toata perioada sejurului (aici ma refer la transferuri si, asistenta) Hotelul are tot ce isi poate dori un turist fara pretenti de hotel de 5 stele si adica si aici o sa enumar cateva dintre punctele pe care le-am apreciat eu si [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 1.2321410179138 sec
    ecranul dvs: 1 x 1