Impresii și recomandări [pag. 128 / 6882]
Afișate impresii [1271 - 1280] din total 68819 impresii de CAZARE
Neko Hotel (ex Aida) 2 / SATURN
- IULIE, 2024
- de: ux135080 [30.07.24]
- NURECOMANDĂ
Hotel Neko... un dezastru
Hotel Neko cea mai proasta alegere... incepand de la personalul din receptie si pana la ultimul salariat un comportament foarte urat... lipsa de profesionalism... indolenta in tot ce tine de tratarea unui turist. Nu au parcare (cine vrea trebuie sa dea bacsis)... pe plaja cine vrea sezlong gratis trebuie sa se trezeasca de la ora 5 (cine da bacsis baietilor au rezervat)... la locul unde se serveste masa un haos total... mizerie. mese murdare - nu tacamuri. nu farfurii. mesele murdare. personal [...] — vezi review
Apartamente în regim hotelier [?] / SIBIU
- IULIE, 2024
- de: gojavaler [30.07.24]
- RECOMANDĂ
De ce nu Galeria Grafit Apartments Sibiu? Pentru că da, aș reveni.
Desigur că ”marele păcat” al Sibiului (orașul) este că există Ocna Sibiului, Păltiniș, mai apoi Valea Oltului și mai încolo Transalpina și Transfăgărășan; și mai există el însuși ca oraș în toată splendoarea lui ca să te încurce ăl mai mult dacă vrei să poposești în mijlocul țării sau/și când ești doar în trecere... Iar marele păcat a tot ce este pe lângă Sibiu (orașul, desigur) este că... da, există Sibiu. Orașul. Am hotărât să poposim o noapte [...] — vezi review [+9 poze]
Opus Villa 5 / SINAIA
- IULIE, 2024
- de: andreea.29 [30.07.24]
- RECOMANDĂ
Vacață la munte
Am fost cazați în weekend la Opus Villa. A fost totul la superlativ: camere, curățenie, mic dejun variat, personal cald și primitor, priveliște de vis, vecinătatea cu alte restaurante unde am putut servi cina (Yuca și Taverna sârbului). Doresc să fac mențiunea că dnul bucătar era prezent dimineața printre mese, întreba dacă totul este în regulă, îi ajuta pe cei mai în vârstă să aleagă și le punea în farfurie dânsul. Mi s-a părut un om vesel și deosebit de bine [...] — vezi review
Pensiunea Pop Nechifor 3 / VATRA DORNEI
- IULIE, 2024
- de: ux135066 [29.07.24]
Tabara de vis
A fost excelent, ne-am simtit ca acasa, curatenie, liniste, relaxare! Gazdele primitoare, mâncarea foarte buna si multa! Camerele sunt mari, paturile comfortabile, baie proprie, apa calda! Recomandam cu toata inima! Domnul P. N. este o gazda foarte buna si ne-a recomandat ce putem vizita în împrejurimi, mereu ne intreba cum ne simtim si ce mai avem nevoie! ne-a oferit posibilitatea unui spatiu de dans si de film in alta cabana unde era Clubul distractiei cu televizor Smart si posibilitatea [...] — vezi review
Opal Hotel [Cap Aurora] 3 / JUPITER / AURORA
- IULIE, 2024
- de: Teodor17 [29.07.24]
- RECOMANDĂ
Opal cu surprize
Am reusit sa scap din Bucuresti si in iulie pentru 4 zile si m-am indreptat catre hotelul Opal din Cap Aurora la care vroiam sa ajung de ceva timp, prima greseala a fost ca am ajuns 'devreme' ora 12 la receptie am dat de o doamna tafnoasa care abia daca avea chef de ceva si a spus sa revin diseara aratand ca ora de cazare este 18!! , nu am mai intalnit asa ceva oriunde am mers si este o bataie de joc mai ales ca piscina se inchidea la 19, practic prima zi era pierduta, am mai sunat pe la pranz [...] — vezi review [+42 poze]
Palas Hotel [Complex Palas-Pelican] 4 / MAMAIA
- IULIE, 2024
- de: Magda lena [28.07.24]
- NURECOMANDĂ
Sejur de cosmar
In perioada 26,07-28,07,2024, am fost cazati la hotel Palas din Mamaia, in camera dubla, unde am ajuns relativ tarziu, in jur de orele 21, unde am avut parte de cea mai neplacuta mini-vacanta. In primul rand, nu am gasit loc de parcare, ca atare am intrebat totusi persoana din fata hotelului, responsabila cu parcarea/paza, daca putem gasi macar o parcare cu plata in zona. Acesta a ridicat din umeri si atat. Am mers la receptie, cu copil de 4 ani dupa noi, am intrebat de data aceasta [...] — vezi review
Codru Moma Hotel 2 / MONEASA
- IULIE, 2024
- de: ux135056 [28.07.24]
- RECOMANDĂ
O vacanta foarte reusita
Am fost si eu in aceasta locatie impreuna cu sotia mea. A fost foarte reusit acest” concediu” . Conditiile hoteliere au fost foarte bune desi am fost cazat la etajul 4 si a fost foarte cald. Totul nou, curat si foarte bine intretinut. Mancarea foarte bine gatita, gustoasa si suficienta. Baza de tratament foarte buna, moderna, iar personalul de aici foarte bine pregatiti si foarte harnici. Aici cel mai mult mi-a placut gimnastica la piscina si masajul facut la camera 1. Recomand tuturor [...] — vezi review
Iberostar Kantaoui Bay Hotel (ex Steigenberger) 5 / EL KANTAOUI
- IULIE, 2024
- de: @Ildy [28.07.24]
- RECOMANDĂ
Un concediu reusit
Am ales Tunisia deoarece n-am mai fost, iar hotelul arata bine in poze, avea recenzii destul de bune, si am zis hai s-o facem si pe asta. Plecarea noastra s-a intamplat in 19.07, in acelas timp cu acel atac cibernetic care bloca toata lumea. Dupa 6 ore de stat in aeroport si inca 40 minute incuiati in avion, la ora 19.22 am plecat in sfarsit spre Monastir, ajungand la resort in jurul orei 22 ora lor. Tunisia este in urma cu 2 ore fata de Romania. Cei de la receptie au fost foarte saritori, [...] — vezi review [+18 poze]
Crystal Waterworld Resort & Spa [Bogazkent] 5 / BELEK
- IULIE, 2024
- de: vio_19692003 [28.07.24]
- RECOMANDĂ
As putea spune 'bine'!
Am venit de curand si incerc sa fiu cat mai obiectiv raportandu-ma ca faptul ca este un resort de 5 stele, si am platit fara obiectiuni prealabile, pentru 5 stele si nu pentru mai putin! Drumul a fost ok cu exceptia intarzierii avionului de 2 ore la plecare. din toata experienta mea cu Turcia pot sa spun si sa recomand: - ca si turisti vreau sa va spun ca sunt putini rusi, ceea ce e foarte bine, in mare parte turisti din tarile ex sovietice (mongoloizi sau alte nationalitati), dar ptini in [...] — vezi review [+3 poze]
Aquila Rithymna Beach Hotel 5 / RETHYMNON
- IULIE, 2024
- de: ux135033 [27.07.24]
- NURECOMANDĂ






