Vacan╚Ťa ├«n AL FUJAIRAH / ┼ó─éRILE GOLFULUI PERSIC - impresii, p─âreri, recomand─âri

Afișate impresii [1 - 3]
Iberostar Miramar Al Aqah Beach Resort 5
  • IUNIE, 2015
  • de: bubica [10.09.19]

Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort 5* Fujairah

Am fost acolo - Iberotel Miramar Al Aqah ... in iunie 2015. Camera dubla superior cu vedere la ocean a fost mare, de fapt erau 2 incaperi separate cu usa glisanta, la etajul I, la max 7-8 m de ocean. Superb, sa auzi seara valurile si sa te trezesti dimineata cu soarele care rasare! Desigur ca avea toate facilitatile: clima care se regla individual, TV, radio, seif, minibar. Conditiile all inclusive de la hotel au fost bune, tinand cont ca in cea de a doua saptamana a inceput ramadanul [...] ÔÇö vezi review [+35 poze]
Fujairah - traditii ancestrale

Fujairah - arabia 100%

Fujairah - Emiratele Arabe Unite Emiratele Arabe Unite sunt formate din 7 emirate, conduse in mod independent de seici. Guvernul este stabilit deja de la unirea din 1971, mai precis posturile din cadrul guvernului. In sensul ca pentru a fi reprezentat fiecare emirat are cel putin un minister, avand in vedere contributia la federatie. Am aflat doar ca Dubaiul, da mereu ministrul de finante. Seicul suprem este ales din cei 7 seici, dar cel din Abu Dhabi are cea mai mare influenta fiind cel mai [...] ÔÇö vezi review [+30 poze]
Iberostar Miramar Al Aqah Beach Resort 5

Concediul la care visezi!

Luxosul complex Iberostar Miramar din Fujairah este asezat pe plaja Al Aqah, intr-o zona de o frumusete deosebita, pe malul Oceanului Indian, la o distanta de 1 ora si jumatate de mers cu masina de Aeroportul International din Dubai si la 40 de minute de orasul Fujairah. Hotelul este de [...] ÔÇö vezi review [+3 poze]
  • Ai fost ╚Öi tu acolo? SCRIE IMPRESII
    • SOCIALs