Papillon Belvil Club Hotel [Kadriye]

înscris/ă în 09.03.09
MAY-2010

ARTICOL ARHIVAT

Servicii impecabile

Am cautat mult o destinatie care sa corespunda nevoilor familiei. Imaginativa sa te trezesti dis de dimineata sa iesi pe peluza si sa gasesti broaste testoase. Sa te plimbi printre copaci inalti, sa auzi tril de pasarele si liniste de mormant, sa gasesti servicii impecabile, sa nu reusesti sa decizi ce vei manca... Pot continua.

Noi am prins gustul bungalowurilor. Sunt extrem de comode mai ales cand ai copil mic. Eu nu am nimic de obiectat camerei, nici curateniei, pentru ca de felul meu nu sunt chitibusara. Si oricum daca vrei lux mergi la hotel nu la bungalow.

Mancarea... nu am cuvinte s-o descriu. Am venit acasa cu 3 kg in plus... Inclusiv fetei mele am reusit sa-i dau de mancare fara prea mare efort.

Plaja e cu nisip, nimic special sau iesit din comun.

Recomand aceasta destinatie familiilor cu copii mici.

Impresii încărcate de karma in 18.08.2010 23:42:00

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Alanya

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (karma); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  200 PMA (din 1 voturi) nota2

- ancamariagadea
[18.08.10 23:49:21]

Care a fost pretul acestui sejur?

- florin petre
[07.01.11 16:45:17]

Cum a fost vremea in luna mai?

- karma
[16.01.11 16:28:15]

Vremea a fost SUPER!! Am venit negrii acasa desi ne-am ferit in orele de varf de soare.

- Anturium
[22.03.11 21:20:19]

S-a putut face baie in mare, piscina?

Care a fost gradul de ocupare al hotelului?

Multumesc.

- karma
[27.03.11 23:16:37]

Atat apa marii cat si apa din bazine era buna de baie. Fiica mea insa a refuzat sa intre in mare si a preferat bazinul de copii. Cred ca pt ca nu ii vedea fundul marii ca si in Cipru, unde nu am putut s-o scot din apa de mare, desi era mai mica cu un an.

Hotelul e super plin. Nici un roman, doar muuulti rusi, putini francezi, putini nemti... Daca nu iti plac rusii cauta alta destinatie!

Noi am avut noroc cu agentii romanesti care nu cunosteau inca asa de bine destinatia.

Publicitate    [18.08.19 13:16:29]