#E#D

REGIM MASĂ Uai

#G#0
#M#0

Hotel f bun

Hotel f bun, camerele in corpul principal mari 40 m2, curatenie zilnica, mancarea f buna, f variata.

Recomand cu incredere.

Multe locuri de joaca pt copii!

Pacat ca agentiile din Romania nu stiu sa- ti dea detalii reale despre aceste locuri... practic iti dai seama la locul faptei, daca ai facut sau nu o alegere buna.

Transferul de la aeroport la hotel f rapid, 30 min.

In concluzie, anul acesta am ales bine. Orice comentariu negativ este facut doar de supercarcotasi!

Hotel f bun, recomand pt un concediu cu copiii, reusit!!

Impresii încărcate de TuristBm in 09.06.2019 16:27:53

Validat / Publicat: 09.06.19 18:33:52

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Bodrum, Belek, Cappadochia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (TuristBm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4050 PMA (din 7 voturi) nota2

[09.06.19 18:33:42]

@TuristBm: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 11&ridAnt=93890

- nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[09.06.19 22:13:48]

@TuristBm:

Este un punct de vedere.

Eu as zice altfel: păcat ca unii turiști romani nu știu sa aleagă agentia de turism care sa le ofere și o consiliere de calitate înaintea achiziționării pachetului de vacanța.

Și o documentare proprie prealabila te scutește in majoritatea cazurilor de surprize neplăcute la locul faptei.

- Corina70
[10.06.19 19:40:24]

Eu as plusa și as adaugă " ce bine ca exista AFA" , te poți documenta foarte bine aici, înainte sa iei decizia achiziționării unui sejur din oferta agențiilor de turism. Foarte multe sejururi se cumpără on-line acum, fără sa fie nevoie sa te deplasezi fizic la sediul unei agenții de turism și sa discuți cu un agent. Informația e la un click distanta, totul este sa știi unde și când sa o cauți.

- Mdaniel
[21.06.19 21:23:40]

Imi poti spune cat ai platit pe sejur? Mulțumesc

- TuristBm
[21.06.19 21:34:25]