Laguna Garden Hotel

JUN-2010
+ COPII: 2 (4 si 6 ani)

ARTICOL ARHIVAT

Super bine

Salut, ieri am sosit din Bulgaria, am fost pentru prima data, 8 zile, la hotel Laguna Garden si vreau sa va spun ca a fost super, am prins numai zile insorite, serviciile oferite au fost super, mancare, animatorii pentru copii, asezarea hotelului in centru, bine hai sa fiu putin carcotas, m-am enervat putin cand am vazut ca veneau sa schimbe prosoapele intre orele 14 si 16 cand dormeam cu totii, pur si simplu tanti care facea curat intra peste noi in camera fara nici o treaba de parca nu existam in camera. Bine treaba asta a incetat cand am rugat-o sa nu ma deranjeze intre aceste ore.

In rest totul mi s-a parut foarte OK, ce mai, sunt mult peste noi si stiu sa-si aprecieze lungul nasului nu ca figurantii de "patroni" de hoteluri de pe litoralul nostru care inca nu au invatat sa respecte un turist indiferent din ce tara vine.

Gata, ce mai, pentru familisti este un loc de vacanta super in raportul pret calitate

Va doresc vacante placute!

Impresii încărcate de e.robert in 23.06.2010 18:58:50

• A fost prima sa vizită/vacanţă în BULGARIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (e.robert); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  800 PMA (din 4 voturi) nota2

- pepsi70ro
[23.06.10 19:18:35]

Nu cred ca esti carcotas daca spui ca prosoapele iti erau schimbate tocmai in perioada de odihna. Privind parte plina a paharului, bine ca erau schimbate.

In alta ordine de idei ce ne poti spune despre mare, din cate am inteles au aparut si la ei algele "de sezon". Cum v-ati descurcat?

Bine-ai venit pe site!

- marrtini
[23.06.10 20:29:06]

acest hotel face parte din complexul cu cele 3 hoteluri: garden, mare, beach? eu am cazre in aug la laguna beach si as fi curios sa sa aflu mai multe de la cineva care acum a sosit de acolo, oricum ceea ce ai scris ma incurajeaza. daca ai timp te rog poate ma lamuresti cu mai multe amanunte. as fi curios sa aflu cum a fost cu parcarea si cum se ajunge la hotel, de la intrare in statiune, daca merge sa dai bacsis la receptie pt o camera mai buna (vedere la mare) multumesc mult

- lulu-gl
[23.06.10 22:34:23]

in sfarsit... de cand astept impresii de la laguna garden de anul asta... poti sa ne spui mai multe? camera cum a fost? mancarea? cat mergi pana la plaja? bauturile locale cum sunt? dulciurile si fructele? sunt sezlonguri la plaja?

mersi

- CristiS
[24.06.10 19:35:04]

Salut! Ma bucur ca, in sfarsit, au aparut impresii si de la acest hotel. Te rog pune si ceva poze cu piscina. E suficient de mare pentru toti clientii hotelului in conditiile in care este folosita si de clientii de la Laguna Mare? La plaja exista bar cu regim all inclusive? Camerele au si vedere la mare? Animatie pentru cei mai mari exista (ex: volei in apa) ? Multumesc! Noi plecam pe 11 august si suntem din Dambovita, daca mai merge cineva in acea perioada...

- webmasterXY*
[24.06.10 19:47:07]

@CristiS, poti folosi rubrica RENDEZ VOUS turistic din prima pagina a site-ului, unde daca accesezi acest link click aici iti poti gasi companie pentru vacanta. Incearca!

- marian76
[25.06.10 16:53:13]

salut. si eu merg la laguna garden din 5 iulie.

spune-mi te rog mai multe, ceva gen: ora cazarii, bar pe plaja, locuri parcare, distanta pana la plaja, curatenie in camere, mancarea etc?

- mihaitzav
[19.07.10 12:01:47]

in primul rand bun gasit,

am si eu un sejur la acest hotel la sfarsitul lunii august...in mare m-am edificat din ceea ce a fost postat deja in legatura cu aproape toate punctele la care aveam intrebari...asadar sunt destul de incantat cel putin deocamdata de alegerea facuta in urma celor aflate pana acum de pe acest portal...vom vedea in ce pocent suint satisfacut la sosire...as avea totusi o intrebare legata nu de hotel ci de moneda in care se pot face tranzactii...se pot fce si in euro? cum ar fi mai avantajos in euro sau leva? cum e cursul euro/leva sau leu/leva in albean? merita sa schimbam acolo in albena ceva bani sau poate la vama...? exista vreo casa de schimb dupa trecerea vamii unde cursul sa fie mai bun? ...aa si apropo de drum care ruta credeti ca e mai avantajoasa atat din punct de vedere al timpului dar si din punct de vedere al calitatii pe care pot merge ? pe la Ruse sau pe la Vama Veche? sauce alta ruta imi recomandati? va multumesc...si multe aprecieri pentru cei care isi rup putin din timpul lor si posteaza parerile lor aici , pareri ce sunt de ajutor mie si altor care vor sa calatoreasca

pagină generată in 0.0856959819794 sec