#E#D

OCT-2019
+ COPII: 2 -- varsta: 4 9

#G#0
#M#0

încărcat de pe telefon!Restaurant Cabana Padina (cota 1525)

Cabana padina

Am fost acolo în acest weekend, fără cazare la ei, doar am luat prânzul. Eu, soția și cele 2 fete mici. Cea mare 9 ani.

Am așteptat 20 minute minimum ca cineva sa ne ia comanda. Nu a fost cu supărare mare, era prânz, erau mulți clienți...

Fetele au luat ciorba de vacuta, au spus ca le-a plăcut. Eu am luat de fasole cu ciolan. Pe lângă faptul ca-i rugasem sa o mai încălzească spre fierbinte, când a venit spre calie, ciolanul lipsea cu desavarsire (niște kaiser cu multa slănină), basca apa chioara cu maximum 10 boabe de fasole în ea.

Felul doi ni l-a încurcat (doar unul din cele trei comandate a fost adus corect). Eu cerusem tot fasole cu afumături de data asta, mi-au adus același kaiser cu multa grăsime.

La papanași am clacat și am cerut nota. Uitase de ei.

Sper sa fie doar ghinionul meu. Dar clar mi s-a părut un pic piperata nota de plata.

O pomana porcului de 200g [a fost] 30 lei. Asta ca exemplu

Impresii încărcate de Alexiamedeea in 13.10.2019 18:51:21

Validat / Publicat: 13.10.19 19:54:18

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Alexiamedeea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 7 voturi) nota2

[13.10.19 19:53:19]

@Alexiamedeea: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Bucegi ?, MASIVUL BUCEGI" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Cabana Padina (cota 1525)]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare)"

Notelel acordate la ”CAZARE” au fost retrase

#G#1

#M#1