#E#D

+ COPII: 2 -- varsta: 5,9

#M#0

încărcat de pe telefon!Restaurant Kafanica

Restaurant Kafanica

Un restaurant superb situat în centrul orașului Kladovo. Tot personalul vorbeste limba romana iar servirea este ireproșabilă. Rar găsești asa ceva în România.

Mâncarea absolut delicioasa, preturi destul de mici.

Dacă ajungeti aici trebuie neapărat sa mancati în acest restaurant în care ești primit cu atâta căldură. Am rămas plăcut surprins sa vad atâta amabilitate și atât profesionalism.

Se poate plăti în dinari, lei sau euro, dar și cu cardul.

Singurul aspect negativ este ca nu are terasa, dar vara aerul condiții at își face treaba cu brio.

Interesant e faptul ca am intrat in restaurant cu o sticla de cola cumpărată de la magazin, mi-am cerut scuze și înainte sa ne ia comanda ospătarul mi-a adus un pahar cu gheata și mi-a spus ca e pentru cola cu care am venit și ca nu este niciun fel de problema.

Impresii încărcate de crisalx in 08.09.2018 00:14:51

Validat / Publicat: 08.09.18 08:54:10

• A fost prima sa vizită/vacanţă în SERBIA

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (crisalx); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  6300 PMA (din 9 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de crisalx? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

#M#1

#G#2B