Alexander Hotel

Avatar enacosmetics
înscris/ă în 21.06.12
AUG-2017
2300 EUR

Cautati in alta parte cazare de tranzit!

Urmare de aici

La intoarcerea de la Aldemar Olympia Village, Killini am inoptat la Alexander, care este mai jos cu 5 minute de mers pe jos de la Acropol (hotelul la care am înoptat la dus) si au acelasi patronat, doar ca este un hotel de 3 stele. Nu am gasit tot la Acropol la intoarcere.

Nu intentionam sa cumparam camera, dar fugiti de acest hotel Alexander! Este o mizerie de hotel!

Daca dai drumul la aer conditionat, zici ca incepe viscolul! Nu poti dormi de zgomotul sacadat.

S-a intrerupt curentul de vreo 3 ori.

Nu ai nici semnal la telefon.

Daca inchizi aerul nu poti dormi de cald! Daca tragi apa la baie, zici ca vine tzunami!

Noi l-am tratat ca pe un hotel de tranzit! Tot ce ne doream era sa dormim in noaptea aia, ca urma un drum de inca 8 ore pana in Romania, dar nu ne-am putut odihni!

Nu m-am mai duce niciodata la hotelul asta.

Ca sa nu mai adaug ca de mancat se mananca la Acropol. Am ajuns la 17 si frigaruile cu cartofi prajiti au fosta gata la 20...

Impresii încărcate de enacosmetics in 10.09.2017 12:14:48

Validat / Publicat: 10.09.17 20:35:28

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Paralia
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Turcia, Bulgaria, Croatia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (enacosmetics); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 2 voturi) nota2

[10.09.17 13:41:28]

Idem aici: am extras din ”review-ul mamă” impresiile despre Hotel Alexander și le-am mutat aici, în acest review distinct, încadrat în rubrica acestui hotel - sunt sensibil mai utile aici.

Aceleași rugăminți:

- eventuala completare a textului cu alte detalii - folosind EDIT IMPRESII

- ajustarea notelor astfel încât să reflecte condițiile / serviciile oferite de ACEST hotel (în mom. actual, notele sunt copiate de la Aldemar) - se face tot cu EDIT IMPRESII

- atașarea unor fotografii (de la Alexander) - cu ADĂUGĂ POZĂ

- enacosmetics
[10.09.17 15:29:04]

@webmasterX:

Poze chiar nu am... o sa fiu mai atenta sa fac poze de peste tot!

[10.09.17 20:35:13]

@enacosmetics: Mulțumiri pentru completări / ajustări.

Publicitate    [25.11.17 02:04:34]

Dacă aveți cont pe AmFostAcolo, vă puteți autentifica mai jos

• O varianta buna de tranzit (Sep.2011) - punctaj satisfactie: 8.75 (scris in 11.11.11 de mirmicu din PLOIEşTI) - RECOMANDĂ