Pensiunea La Sorin

înscris/ă în 19.04.17
APR-2017
REGIM MASĂ cu masa

Un sejur de minune

Am descoperit un loc minunat, unde am fost primiti de un colectiv extraordinar.

Cazarea foarte buna cu camere elegante bine dotate de o curatenie extraordinara.

Restaurantul ofera o mare varietate de preparate proaspete, gustoase, pe placul nostru. Meniul din peste este incredibil. Si daca am vorbit de masa trebuie sa va amintesc de picnicul campenesc organizat pe malul Dunarii care cel putin pe mine a reusit sa ma fascineze total, prin meniu, organizare, spectacolul dat de lautari in aer liber.

Plimbarile cu barcile sunt extraordinare prin faptul ca descoperi locuri fantastice si ce este mai important se explica absolut tot ce vezi, calmul barcagiilor si siguranta deplasarilor sunt peste masura asteptarilor.

Spectacolul dat de catre lautari si ansamblul folcloric in seara festiva cu posibilitatea de a dansa au facut sa ma simt extraordinar.

Sunt sigur ca voi reveni cu mare placere la aceasta pensiune ,,LA SORIN ,,

Recomand aceasta locatie pentru simplul fapt ca a fost extraordinar. Felicit patronul pentru tot

Impresii încărcate de dan florin in 19.04.2017 16:05:44

Validat / Publicat: 19.04.17 17:19:00

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: mare, munte, delta

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dan florin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 9 voturi) nota2

[19.04.17 17:18:16]

@dan florin: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 45&ridAnt=77151

- mishu
[19.04.17 17:32:32]

@dan florin: Bun venit! si un prim vot de incurajare care ar fi fost mai mare daca ai fi povestit ceva mai mult si ai fi pus si niste poze.

Acestea asa cum stii sunt cea mai buna carte de vizita a unui articol si locul descris.

Daca ai totusi poze nu este tarziu sa le incarci.

Oricum, daca tot ti-ai facut debutul, te astept si cu alte articole.

- zlatna
[20.04.17 13:26:21]

@dan florin: Bun venit si din partea mea.

Am stat la această pensiune in 2014 când am vizitat pentru prima dată Delta Dunării. Dacă nu as fi stat acolo as fi zis că a scris cineva care dorește să facă publicitate pensiunii.

Si noi am fost încântati de picnicul din poiana de pe malul Dunării. Dl. Sorin un om de treaba.

Totul la pensiunea La Sorin este cum ati scris în articol.