#E#D

JUL-2016
REGIM MASĂ md

#G#0
#M#0

La Sorin un loc unde eu nu mai calc prea curand :(

LA SORIN, Murighiol tulcea. de evitat!!

Cred ca sunt vreo 3-4 ani de cand nu am mai scris vreo recenzie pentru o cazare, speram sa nu o fac prea curand dar baietii de la locatia de mai sus m-au facut sa depun un efort si sa ii avertizez si pe altii sa ii evite.

prima impresie: parca m-am cazat la bodega satului! tot timpul vreo 5,6 indivizi stateau la mesele de la terasa si beau vorbind galagios si cu muzica tare.

mai tarziu am aflat ca o parte sunt chiar angajatii!!

- apa calda a lipsit pana la ora 23-24!

- miros de mucegai in toate camerele aratate, vreo 3, scuza e ca ei nu aerisesc ca intra tintarii.

- am comandat cartofi taranesti, dupa vreo 10 min chelnerul mi-a spus ca dureaza prea mult si ca mai bine imi aduce cartofi prajiti Posted Image.

- mancarea scumpa si proasta, micul dejun l-am dat aproape tot la catei. am mancat f bine si mai ieftin la casa teo in mahmudia!

- salteaua din camera o porcarie! se simteau toate arcurile si nu suntem f pretentiosi.

- peretii sunt fara izolatie fonica, orice zgomot din camera alaturata se aude perfect.

- piscina frumoasa dar cu pamant pe fund Posted Image

- dimineata pe la 5-6 un vecin meloman a dat la toata zona manele pan la ora 7, asta nu e vina proprietarului dar tot a fost deranjant.

- m-am simtit ca unu tolerat pe acolo nu ca un turist care plateste ca sa se simta bine.

- baia era plina de praf si rugina pe tevi, scurgerea apei de la dus lasa o balta mare in mijlocul ei.

Cel mai tare a fost cand ne-am intors seara pe la 21 si din piscina, in timp ce inota, chelnerul ne-a salutat voios! Posted Image, l-am lasat sa se balaceasca ca mancasem in alta parte.

La plecare pretul de 150 ron de care fusesem informat s-a transformat in 170 ron! , am platit si am fugit de acolo (bon fiscal?? haha de unde)

recenziile de pe (alte saituri) sunt f blande cu locatia.

ps: are tv dar sunt doar vreo 3 posturi: tvr, dolce si antena stars!

Impresii încărcate de dragosno1 in 18.07.2016 11:38:18

Validat / Publicat: 18.07.16 12:57:39

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dragosno1); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[18.07.16 12:57:21]

@dragosno1: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 45&ridAnt=70439

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

#G#1

#M#1