#I#D

REGIM MASĂ md

#G#0
#M#0

Bravo pensiunii La Sorin

Sunt din Constanta si am dorit un mini-sejur de week-end undeva in zona Deltei Dunarii pt. relaxare. Am ales Pensiunea La Sorin din Murighiol, pentru prima data, pe o cautare pe Google, si ma felicit pt. alegere.

Am ajuns acolo vineri, 22 iulie 2016 dupa pranz si am stat pana duminica, 24 iulie. Am un singur regret : faptul ca nu am putut sta acolo mai multe zile.

Liniste, ospitalitate, caldura si interes pentru a face turistul sa se simta cat mai bine.

Recomand calduros si altora.

Fratilor, pentru o locatie cotata la 3 stele, veti avea mult peste.

Voi reveni acolo! Mergeti cu incredere!

Impresii încărcate de CipMur in 25.07.2016 20:21:10

Validat / Publicat: 25.07.16 20:59:42

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CipMur); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  449 PMA (din 2 voturi) nota2

[25.07.16 20:32:29]

@CipMur: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 45&ridAnt=70877

- turist12
[08.08.16 14:02:53]

Customer Service-ul lasa de dorit!

Am sunat pentru a face o rezervare, perioada 14-16 August. Mi s-a spus sa completez formularul de pe site si ca voi primi pe mail mai multe informatii legate de pret si modalitatea de a plati o garantie.

Vazand ca nu primesc nici macar confirmarea faptului ca au primit cererea mea, am sunat, iar doamna de la receptie mi-a spus urmatoarele: "Nu am verificat, stati asa. Aaaa da, haideti ca va trimit eu pana maine datele pe email" (Vineri fiind).

Trece ziua urmatoare si nu primesc nimic, duminica dupa masa sun si imi raspunde proprietarul: "Eu nu sunt acolo, dar ajung in 30 min, vorbesc cu doamna de la receptie si revin"...

De atunci, niciun raspuns...

BY WEBM: Text trimis spre publicare ca review. Neîndeplinind condițiile impuse de Regulament pentru publicarea ca articol distinct, a fost mutat de echipa tehnică aici, ca ecou.

#G#1

#M#1