#I#D

2000 lei

#G#0
#M#0

Nu recomand. Dezamagitor

Având un sot îndrăgostit de Deltă, am considerat ca e momentul sa imi petrec mai mult timp acolo, alături de el, nasii nostrii, parintii mei si cativa prieteni. nasii avand copii am ales cazarea "La Sorin" pe motiv ca acele doua piscine sunt superbe in poze, un loc dr joaca mic pentru copilasi deci... perfect. dar nu a fost asa.

Camerele relativ curate, dar probabil ultimii care au deschis gramul au fost chiriasii din luna mai, deoarece mirosea ingrozitior.

la baie cu greu m am spalat pe dinti din cauza presiunii care nu era, ce sa mai discutam de dus (si asa e normal cand platesti 170 ron).

Ieri am cerut sa ne servească si pe noi cineva cu un suc care bineinteles ca l am baut din sticla, iar cabd am cerut macar un pai au zis ca n au.

Ciorba de peste e 14 ron 100 g... ceea ce e incredibil de mult dar micul dejun e cireasa de pe tort; o farfurie cu 2 felii de salam, 1 de sunca, unt cat pt o felie si gem, o omleta din jumatate de ou si 2 felii de rosii si una de castravete si o felie mica mica cu icre, si bineinteles ca am comandat o cafea, care ma asteptam sa fie in pretul micului dejun dar nu mi a adus din aia care era inclusa in pret, ci o cafea la 6 lei, ca cica era esspreso. dar nimeni nu mi a zis ce optiuni am, care e oferta si asmd...

pozele de pe internet sunt superbe dar realitatea nu e asta. aveam paianjeni pe tot balconul, acolo nefiind sters de mult prea mult timp, brosculete " dragalase " erau dimineata la in piscina in care mizeria era considerabila.

cu regret zic ca NU RECOMAND. m am simtit in plus, pe banii mei. si bineînțelesca de la cele 3 zile pe care le aveam planuite acolo am ramans doar cu una... prea multi bani si prea putin interes din partea personalului care ne a considerat " gealati "...

Impresii încărcate de Alexandraagh in 17.07.2016 23:02:22

Validat / Publicat: 17.07.16 23:36:41

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Alexandraagh); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[17.07.16 23:26:53]

@Alexandraagh: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 45&ridAnt=70422

#G#1

#M#1