ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.08.2009
DIN: Neamț
ÎNSCRIS: 24.08.09
AUG-2009

Un hotel dragut

Personal plictisit, nevorbitor de limba engleza - doar rusa.

Camera spatioasa, mobila veche, curatenie zilnic.

Mancare buna si variata.

Hotelul e pe malul marii.

---------------Nota webmaster22: Impresiile au fost competate de autor prin urmatoarele:

Mie mi-a placut, camera a fost mare si foarte curata avea cateva minusuri la mobila, gradina superba, plaja f. f. f aproape-cu nisip, doar 2 zile au fost cateva pietre.

3 piscine - 2 exterioare, 1 interioara, mancare variata - era imposibil sa nu gasesti macar 2-3 feluri care sa-ti placa, hotelul e foarte aproape de un bazar mare, echipa de animatori isi dadea toata silinta sa te faca sa te distrezi.

Inainte sa ajung in turcia toata lumea imi vorbea de amabilitatea lor... ei bine eu nu am vazut-o nicaieri, personalul, cam 95%, e nevorbitor de lb engleza si poate de asta am stat prost la capitotlul comunicare.

Per total mie mi-a placut.

Trimis de Utilizator-5036 in 28.08.09 09:21:04

VIZUALIZĂRI: 2419 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Utilizator-5036); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -200 PMA (din 6 voturi)

adinico
    [22.02.10 17:59:24]

Buna seara , vreau sa plec si eu in august la acest hotel puteti sa-mi da-ti un nr de telefon sa vb mai multe despre el daca nu va cer prea mult Multumesc anticipat

Cristian_h*
    [23.02.10 00:38:49]

+902425652525

+902425653355

fax +902425652530

adrese mail : info@hotelsaphir.com

reservation@hotelsaphir.com

manager@hotelsaphir.com

toate acestea le poti gasii aici :

Utilizator-5036AUTOR REVIEW
    [11.03.10 13:51:58]

scuze ca am intarziat cu raspunsul, daca vrei mai multe informatii iaiapau este ID-ul meu de mess.

webmasterXY*
    [11.03.10 14:02:12]

iaiapau poti da mai multe amanunte despre hotel si ce mai consideri tu ca este important aici in cadrul ecourilor . Sunt sigur ca sunt mai multi interesati de acest hotel.

david
    [11.03.10 14:06:59]

hai iaiapau sa vad daca minte soacra-mea in legatura cu acest hotel in care a fost cazata anul trecut.

A spus ca este un hotel aproape acceptabil.

Utilizator-5036AUTOR REVIEW
    [13.03.10 12:43:38]

Mie mi-a placut, camera a fost mare..........continuarea ecoului o regasiti in cadrul review-ului.

Daca mai e ceva ce vrei sa stii intreaba-ma.

webmasterXY*
    [13.03.10 15:32:06]

@iaiapau am mutat ecoul tau foarte util de altfel, in cadrul impresiilor deoarece in acest fel este mai vizibil.

Daca mai ai completari te rugam sa le postezi ca ecouri, iar noi ne vom ocupa ca ele sa-si gaseasca locul acolo unde merita - printre impresiile tale.

[05.04.10 12:12:36]

salut... iaiapau... vreau sa obtin cateva informati despre acest hotel... id tau de mess mai e valabil? ... te rog daca poti sa imi raspunzi cat de repede poti... ca trebuie sa achit sejurul... ms...

id meu de mess e bogdanuz2002

mishu11
    [05.04.10 12:31:51]

Si noi am luat bilete acolo. Sper sa fie ok. O sa fie la inceputul lui iunie. POate mai e cineva care merge atunci.

[05.04.10 13:29:49]

@mishu11 - vezi si rubrica 'Rendez-vous Turistic / Turcia, IUNIE', sunt destul de multi inscrisi deja...

[05.04.10 16:44:49]

la ce pret ai prins sejurul ?si pe cate nopti?

mishu11
    [05.04.10 19:31:17]

Cu tot cu taxele de aeroport, pentru doua persoane in camera standard si cu plecare din iasi am dat 985 euro pentru 7 nopti.

[05.04.10 22:41:06]

aha..eu l-am prins la 842 de euro pentru 2 pers / 7 nopti cu plecare din cluj..pe data de 8 iulie.

adinico, bogdanuz, david, mishu11
    Alte impresii din această RUBRICĂSaphir Hotel [Konakli]: