ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.06.2010
AUG-2008
PREŢ SEJUR: 1300 euro

AUTORUL NU ar recomanda

H10 Conquistador Hotel4

Am sperat ca voi gasi ceva de vis...

... dar n-a fost asa! Ne-a intampinat o receptie majestuoasa, unde am asteptat ceva pana la cazare. Amanuntele, mobilier, mocheta, usi au cam schimbat impresia din receptie! Erau ca la noi "comuniste" adica vechi, uzate si pe holuri mirosea ca la muzeu!

Camera destul de mica, la fel mobilier! Baia la prima vedere mi-a placut, dar n-avea aerisire si apa calda n-avea presiune, cand ti-era lumea mai draga :) !

Masa, in schimb, era variata -- nu ca-n Turcia, dar, ok! Era coada la intrare la mese, in special la cina! Fetele de masa mizere, neschimbate.

Daca lasati sau nu bacsis pe perna tot atat veti avea :) - am lasat dar camerista a uitat sa-mi lase prosoape!

Sper sa nu gasiti la fel, acum dupa 2 ani!

Trimis de janemil in 15.06.10 22:57:10
  • A fost prima sa vizită/vacanță în SPANIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Gambia, Turcia, Grecia (Rodhos si Paralia)

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (janemil); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 141.00 EUR pe cameră

Diaura* [16.06.10 12:07:58] »

Jenant pentu un hotel de 4*. Ati stat o saptamana; cum v-ati relaxat? Plaja si baie unde ati facut?

Diaura*