Malibu Hotel

înscris/ă în 15.07.12
AUG-2018
REGIM MASĂ uai

Nu recomand. Perioada august 2018. Hotel Malibu din Albena

buna ziua. azi a fost a 3 zi de vacanta.

hotel de 4 stele, nu va asteptati la conditii de 4 stele, poate cu indulgenta 3. si acum sa argumentez de ce.

curatenie ok. camere spatioase dar neizolate fonic se aude tot din camerele vecine de afara de peste tot.

se zice ca ai sejur all inclusiv... gluma. in prima zi la ora 5 si 10 au zis ca nu imi da clatita ca s a inchis la 5. ok am acceptat desi avea clatite pe masa.

azi la 4.30 cu seninatate imi zice ca nu mai are clatite s au terminat si uite asa dn marea varietate vaffles clatite si inghetata imi dadea inghetata ptr copil de 3 ani.

nu au fructe sau biscuiti intre mese nimic...

recomand la turci.

si ca sa inchei am sesizat ce s a intimplat la receptie si m a trimis la manager care a inchis biroul zicind ca e n zi libera si seara a aparut in sale de mese.

dupa aceasta experienta minunata nu recomand hotelul

dai si pe parcare 70 euro ca sa ai masina in zona sa stai linistit.

la banii astia si conditii mai bune am fost in antalia.

ma asteptam la alt ceva. pacat... de tot.

Impresii încărcate de ioanadobrinescu in 10.08.2018 21:39:35

Validat / Publicat: 10.08.18 23:23:24

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: panorama. laguna. si inca un hotel
  • Alte destinații turistice prin care a fost: gernania. belgia. turcia. china. franta. polonia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ioanadobrinescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 3 voturi) nota2

[10.08.18 23:23:08]

Bun revenit pe sait, cu impresii, după o luuungă pauză :)

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

Completări, ajustări (inclusiv în privinţa notelor şi calificativelor acordate) — pot fi aduse prin rubrica ecouri, la finalul sejurului.

la banii astia si conditii mai bune am fost in antalia.

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă).

NB: linkul poate fi găsit şi în pagina 1 a saitului - „SCRIE REVIEW”

• Sejur OK (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 9.40 (scris in 29.07.18 de criku79 din ORADEA) - RECOMANDĂ
  • Hotel Malibu iunie 2018 (Jun.2018) - punctaj satisfactie: 5.05 (scris in 04.06.18 de steli68 din BRAILA) - NU RECOMANDĂ
  • Un concediu reusit (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 15.08.17 de Cetinescu din CODLEA [BV]) - RECOMANDĂ
  • Superb (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 12.07.17 de nicoleta 24 din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Familie cu copil de 1an si 8 luni (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 8.20 (scris in 12.07.17 de OanaDo din IASI) - RECOMANDĂ
  • Impresii Malibu Albena (Sep.2016) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 20.09.16 de Visiniu din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • La pomul laudat sa nu te duci cu sacul! (Sep.2016) - punctaj satisfactie: 7.35 (scris in 19.09.16 de oldman din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ