Aquapark Paradisul Acvatic

înscris/ă în 10.07.18
JUL-2018
+ COPII: 2 -- varsta: 11 ani și 7 ani

Paradisul acvatic Brașov oribil

La paradisul acvatic Brașov, nu mergeți pentru ca este o mare teapa.

Tarifele de la intrare nu se justifica. Va spun sincer am plătit 2 adulți cu 2 copii 170 lei, iar după ce am ajuns la bazin și am văzut cum e, am șimtit de parca am fi fost jefuiți pe fata.

Miroase a clor de ustura și nasul și gatul. Este un efect de sera de nu se poate respira.

Documentați-vă bine înainte de a ajunge aici. Este foarte mic, aglomerat, zgomot. Apa este destul de rece.

Altfel veți constata ca ati pierdut timp, bani si veți rămâne cu un gust amar. Am scris acest lucru astfel incat sa luați aminte și sa va gândiți bine înainte de a ajunge. Sa auzim numai de bine!

Impresii încărcate de Tea_luca in 10.07.2018 14:11:09

Validat / Publicat: 10.07.18 14:51:38

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Tea_luca); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[10.07.18 14:51:03]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Aquapark Paradisul Acvatic, BRAȘOV" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: BUFFER CĂLĂTORIE]

- mircea1985
[28.07.19 22:34:33]

Rugaminte

Am fost de mai multe ori la Paradisul Acvatic din Brasov si am rugat de mai multe ori sa se puna mai putin CLOR in apa din bazine dar nu sa solutionat absolut nimic! Mi se pare ca se pune CLOR intr-o cantitate mult mai mare decat este necesar. De asemenea consider ca ar trebui schimbata gresia cu una antiderapanta. In rest nu am avut de facut alte sesizari. Dar totusi de ce sunt necesare pentru review-ul acesta 600 de caractere, poate doar ca sa se sature persoana si sa nu mai scrie, chiar nu inteleg aceasta politica?! Avand in vedere cele aratate mai sus nu mai merg in aceasta locatie!!!

BY WEBM: Text trimis spre publicare ca review. Neîndeplinind condițiile impuse de Regulament pentru publicarea ca articol distinct, a fost mutat de echipa tehnică aici, ca ecou.

pagină generată in 0.123887062073 sec