Azura Deluxe Resort & Spa [Avsallar]

înscris/ă în 21.08.14
MAY-2018
REGIM MASĂ UAI
2200 euro-2 CAMERE -O DUBLA SI O SINGLE

NB: Articol selectat ca fiind „de interes editorial crescut” — (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă SAU (1A) ar fi meritat rubrică nouă, dar crearea ei nu a fost considerată oportună (în acel moment); — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ necesar unei astfel de selecții. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.

Sejur ok, dar nu de 5 stele - hotarati voi

Abia am revenit din concediul petrecut la Azura in mai 2018

Precizez ca am mai fost in Turcia de vreo 9 ori

Hotelul este ok dar nu are spatiu verde iar spre mare spatiul este minuscul

Mancarea insuficienta in sensul ca la o jumatate de ora dupa deschiderea mesei nu mai gaseai mai nimic, in fiecare zi pulpe de pui si peste si ceva carne tocata amestecata cu oaie, nimic senzational, fructe mere, pere, portocale si atat..., fara salate de fructe

Minibarul a fost umlut o singura data in 8 zile si continea doar suc local si apa

Am avut 2 camere si dupa cazare in ambele camere am gasit prosoape frumos impachetate dar murdare sipline de par. Am sunat la receptie si am asteptam cam o ora dar nu a venit nimeni. Am mers la receptie si dupa mari insistente am rezolvat

Animatie foarte slaba

Ospatari insuficienti si slab pregatiti

In zona de lobyy, cereai ceva si primeai alceva de baut

Spatiul public curat

Ponton ok, plaja cu nisip, spatiul din afara hotelului - privelistea - gunoi, santier si multa mizerie - asta era ceea ce vedeam de la balcon

In comparatie cu alte hoteluri similare - DEPARTE DE 5 STELE

Nu o sa mai revin la acest hotel

Impresii încărcate de crinageorgescu in 11.05.2018 19:14:39

Validat / Publicat: 11.05.18 22:58:03

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: BELEK, BODRUM, ALANYA, ANTALYA
VIZUALIZĂRI: 1965

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (crinageorgescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3700 PMA (din 5 voturi) nota2

[11.05.18 19:23:46]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 48&ridAnt=85833

- crinageorgescu
[11.05.18 19:33:22]