Pensiunea Ruby'nN

MAR-2018
REGIM MASĂ MD, pranz, gustare, cina
+ COPII: 2 -- varsta: 8 si 10 ani

Am fost acolo

Cata rautate puteti avea!!! Sa nu spuneti ca mai si postiti!!!

Suntem o familie din Iasi, am fost la aceasta pensiune de 3 ori.

Prima data am petrecut 4 zile / 3 nopti de Craciun 2016, a fost superb din toate punctele de vedere, am rezervat din vara pentru Revelionul 2017-2018, foarte frumos, muzica buna, mancaruri pe alese,

doar ca in prima zi doua familii din Ialomita erau sa strice la toata lumea petrecerea, domnul Adrian le-a returnat avansul si am scapat de oamenii respectivi, nimeni nu i-a inteles, cu ce pretentii si ce mofturi au venit? Au avut pretentii de hotel de 4 *, dar cu banii pe o pensiune de 3 margarete..., pacat nu stiu ce au pierdut...

A treia oara am fost de 1 Martie, insa i-am gasit demoralizati, suparati.

Ne-au povestit ce au patit cu grupul de la Focsani, dar supararea mare era ca acea doamna R.C. si baiatul ei s-au gasit sa mai scrie si recenzii. Doamna C., nu va cunosc, nici nu imi doresc, doar atat va spun, intamplarea face ca si noi am solicitat de fiecare data la camera 9 avand doua fete cu noi, si vreau sa va spun ca este o camera destul de primitoare, spatioasa si foarte calduroasa, de unde a scos fiul dvs. ca este friguroasa?? dar cand vrei sa faci rau spui orice.

Doamna, am sfat pentru dvs. mergeti la Brasov sau Baile Herculane si o sa vedeti primire, ospitalitate dar si preturi, si lasati oamenii astia sa isi faca treaba asa cum si-au facut-o de cand i-am cunoscut si pana astazi, va multumesc pentru intelegere.

Impresii încărcate de Maria Z. in 24.03.2018 19:47:26

Validat / Publicat: 24.03.18 20:20:40

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Maria Z.); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1347 PMA (din 5 voturi) nota2

[24.03.18 20:05:28]

@Maria Z. : bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Cata rautate puteti avea!!! Sa nu spuneti ca mai si postiti!!!

Nu se înțelege cui vă adresați, dar e de presupus că unor alți turiști, care au scris (probabil) reviews-uri „negative”.

RECOMANDARE: concentrați-vă pe impresiile și recomandările proprii, și nu pe contracararea impresiilor celorlalți.

În opinia noastră - și nu doar, vă asigur - veți avea astfel „cea mai multă” credibilitate...

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 13&ridAnt=85088

- nicole33
[24.03.18 22:33:42]

@Maria Z. :

Suntem o familie din Iasi, am fost la aceasta pensiune de 3 ori.

Ai fost de trei ori acolo şi nu ai postat nici măcar o fotografie?

O recenzie fără poze mie nu-mi inspiră prea multă credibilitate.

În plus, nu înţeleg nici cu cine te cerţi şi nici de ce.

Nu am fost acolo şi nici nu ţin post :D

- Dragos CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[25.03.18 00:25:43]

@Maria Z. : și eu am o curiozitate: spui că ațifostacolo de trei ori. De ce scrii abia acum? Doar pentru că proprietarii s-au plâns că au fost „denigrați”? ciudat... În fine, să zicem că e așa.

Dar mă gândesc eu că, în ultimii să zicem zece ani, ați fost ȘI în alte locuri. Despre acelea nu vreți să ne scrieți? sau de restul nu vă pasă?!?

A! și încă un detaliu relativ amuzant:

Doamna C., nu va cunosc...

;) păi dacă NU o cunoașteți, cum de știți cum o cheamă, cu nume și prenume?!?

- claudia.duna
[22.08.18 14:32:27]

Evitati Pensiunea Ruby'nn Vatra Dornei

Sunt total dezamagita de aceasta locatie, oameni neseriosi,

am facut rezervare la aceasta pensiune cu o luna inaintea concediului, am confirmat rezervarea cu o saptamana inainte, pentru patru persoane.

Am primit un telefon din partea patroanei, cu cateva ore inainte de plecare, sa ne anunte ca nu mai are camere libere.

Ne-a stricat concediul, ne-a vorbit foarte urat si in cele din urma a ales sa nu mai raspunda la telefon, fara a ne oferi o alternativa.

Sper sa nu pateasca si alti turisti la fel ca noi, asadar feriti-va de pensiunea Ruby'nn, aveti sansa sa parcurgeti sute de km si sa va treziti ca nu aveti rezervare.

BY WEBM: Text trimis spre publicare ca review. Neîndeplinind condițiile impuse de Regulament pentru publicarea ca articol distinct, a fost mutat de echipa tehnică aici, ca ecou.