Pensiunea Ruby'nN

DIN Vatra Dornei [SV]
înscris/ă în 21.12.16
JAN-2018

Drept la replică

Dreptul la replică se referă la următorul articol (încărcat anterior pe sait):
"De evitat Pensiunea Ruby'nN, Vatra Dornei"

Buna ziua. Ne pare rau ca aceeasta este impresia dvs si ne asumam gresile, le insusim si incercam sa le corectam. Dati-mi voie sa va contazic si sa va spun ca la micul dejun platourile sa golesc si se reincarca cu produse, mereu pana ce toti oaspetii mananca. Paine mucegaita, nu prea cred, dar nu mai conteaza acum. Caini si pisici, e un singur pisoi care prinde rozatoarele ce ne pot invada, fara a folosi substante chimice daunatoare si pentru ca iubim animalele si primim oaspeti insotiti de animale, iar catelul nu e al nostru. Inca odata, ne pare rau ca va-ti facut o asemenea impresie si va multumim ca ne-ati impartasit nemultumirile dumneavoastra. Cu stima.

====

Notă WM: textul de mai jos a fost adăugat ulterior, ca nou drept la replică și mutat aici de către echipa tehnică.

====

Buna ziua, multumim ca ne-ati impartasit impresiile dvs despre noi, drept penru care ne permitem sa va raspundem si sa va spunem si noi impresiile despre dvs. In primul rand cred ca ar trebui sa facem plangere penala penru abuz in serviciu, fata de unul dintre insotitorii dvs, care, probabil are ceva functii prin Ministerul de Interne, sau ceva de genul, care a avut minumata idee de a abuza de legitimatia ce o detine pentru a face amenintari si a intimida. Cu privire la nemultumirile enumerate:'' fetele de masa murdare'' salonul a fost pregatit de dimineata cu fete de masa curate nu stiu unde a-ti vazut mizerie pe ele. '' guma pe sub mese '' am verificat si am gasit o guma lipita sub una din mese, pusa de cineva ce a stat inaintea dvs, este imposibil ca dupa fiecare oaspete sa intorci mesele si sa verifici daca cineva a avut buna vointa sa lipeasca o guma, la fel cum e imposibil sa stai cu mopul dupa fiecare sa verifici daca a tras apa la baie, a folosit corect toaleta sau daca a mai lasat hartie igienica. La baie se face curat de cate va ori pe zi, dar e imposibil sa faci asta dupa fiecare oaspete cand salonul este plin, asta tine de buna crestere si educatie a fiecaruia, pe care, se dovedeste ca nu e bine sa mizezi. Intrarea la pachet se face cu cina, nu cu pranz., cina se-ia dupa ora 18, am servit o ciorba si felul principal mai devreme tocmai pentru ca se vine de pe drum si oricum nu a-ti platit nimic din ce a-ti consumat. Vila Simina unde trebuia sa fiti cazati e la o distanta se 1 km de locatia Rubinn, intr-o zona selecta a orasului unde nu se pot face petreceri, pentru ca se deranjeaza vecinii, de aceea petrecerea s-a organizat la Rubinn (unde este spatiu, nu deranjam si ne putem distra in voie). Vila nu era inca curatata pentru ca turistii ce au plecat in dimineata respectiva nu au respectat programul de decazare si au plecat foarte tarziu, au lasat tone de mizerii si deaceea s-a decalat intrarea dvs... Noi am inteles nemultumirile dvs. am returnat suma integral, ne-am insusit greselile., o sa va publicam numele si pozele, ca toate celelalte spatii de cazare sa stie ca in momentul in care v-a au ca oaspeti s-ar putea sa fie amenintati sau intimidati de '' Domnul cu Legitimatie '', daca apar ceva nemultumiri. Multumim, cu stima.

Impresii încărcate de Maria Camelia in 30.01.2018 13:31:59

Validat / Publicat: 30.01.18 13:59:35

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Maria Camelia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  899 PMA (din 2 voturi) nota2