Pensiunea Dor de Munte

DEC-2017
REGIM MASĂ uai
+ COPII: -- varsta: 50-60

Revelion 2017

Am avut o experienta foarte placuta. Dintre toate vacantele de revelion petrecute, cred ca aceasta a fost cea mai reusita. Sau pentru ca este cea mai proaspata? am parasit pensiunea cu parere de rau ieri dimineata.

Povestirile celor din anii precedenti s-au adeverit. Am fost primiti cu multa amabilitate si caldura, gazdele ne-au pregatit in fiecare zi surprize, care mai de care mai frumoase. Este adevarat ca Bucovina este minunata. Nu pot face acum comparatie cu alte pensiuni, dar la Dor de munte, noi ne-am simtit minunat.

Nu am avut zapada dar asta pe noi nu ne-a deranjat pentru ca nu am avut copii care sa doreasca saniusi si nici schiori nu suntem. Totusi am fost binecuvantati cu un peisaj alb ieri dimineata cand ne-am treziti invaluti in patura subtire a zapezii depusa feeric in seara precedenta. Plus de asta zapada sau mai ales poleiul ne-ar fi incurcat drumetiile.

Multumim gazdelor noastre si intregului personal care ne-a facut sederea atat de placuta, suntem convinsi ca vom reveni si in vara pentru a va putea admira curtea plina de plante superbe. Imaginatia si fotografiile de pe site ne face sa dorim a le vedea si pe viu.

Impresii încărcate de Carmen1234 in 04.01.2018 12:45:03

Validat / Publicat: 04.01.18 15:10:11

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Pensiunea Archia- Deva, Hotel Posada-Vidraru, Hotel Valea cu Pesti Vidraru, ...

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Carmen1234); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 6 voturi) nota2

[04.01.18 15:06:09]

@Carmen1234: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 56&ridAnt=83880

[04.01.18 15:39:22]

— (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ impus unei astfel de selecție.