Ammon Hotel (ex Zamfira) [Venus]

înscris/ă în 23.09.17
AUG-2017
REGIM MASĂ DP
+ COPII: 2 -- varsta: 6ani+1an

Staff-ul si serviciile lasa de dorit. Fara apa calda

Avantaje:

Hotelul arata bine, este dotat corespunzator (piscina, camere confortabile, etc).

Este aproape de plaja.

Dezavantaje:

Din pacate serviciile si staff-ul lasa de dorit - sunt amatori.

Apa calda a lipsit cu desavarsire - Am reclamat de nenumarate ori acest fapt si am cerut schimbarea camerei. Au refuzat sa-mi schimbe camera (nu am primit explicatii) si drept urmare am fost nevoit sa fac plangere la ANPC. Am primit confirmarea ca au fost amendati.

Restaurantul serveste (mai rar) mancare alterata sau aproape de termenul de expirare... din pacate.

Mentionez totusi ca au fost amabili si cand am reclamat anumite feluri de mancare nu sunt in regula, au admis ca e posibil si nu au incarcat nota de plata. In unele cazuri au oferit o prajitura in loc. Bineintelec ca am refuzat pentru simplul fapt de a NU incuraja - totusi sanatatea noastra si a copiilor nostrii era in joc.

Impresii încărcate de nume* in 23.09.2017 22:14:22

Validat / Publicat: 24.09.17 09:20:23

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Mamaia - Bicaz, Saturn - Particular

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (nume*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2
  • Coordonate GPS: 43.84673900 N, 28.59692600 E - CONFIRMATE
  • Ai fost acolo, la Ammon Hotel (ex Zamfira) [Venus]? - Scrie impresii DESPRE CAZARE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de nume*? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[24.09.17 09:20:15]

@nume: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 98&ridAnt=82248