Jijo's Hotel (ex Selena)

înscris/ă în 18.02.15
JUL-2017
REGIM MASĂ FARA MASA
+ COPII: 1 -- varsta: 2 ani

Hotel românesc de 2 stele...

Am fost cazati la camera opusa plajei.

Nu are geam asa ca se poate aerisi doar pe usa.

Baia nu are delimitare la dus si se inunda tot timpul.

Hotelul fiind cotat la 2 stele nu am avut asteptari prea mari - am fost un grup mai mare si totusi ne-am distrat.

Camera relativ curata la venire.

Problema principala a fost ca nu s-a facut in 3 zile curat deloc in camera si nici nu s-au schimbat prosoapele.

Piscina e mica dar curata.

Parcare neincapatoare pentru toti cei cazati. Daca plecai la plimbare cu masina riscai sa nu mai gasesti loc la intoarcere.

Partea buna e ca aveam plaja noastra si nu a fost aglomerat deloc - chiar ne miram de acest lucru. Sezlongul costa 10 lei fata de 25 in centrul statiunii.

Marea a fost curata si curatenie pe plaja.

Cum am spus, noi ne-am simtit bine pentru ca am fost un grup mare dar nu as recomanda hotelul din cauza ca in 3 zile nu s-a facut curat in camera, in conditiile in care nu sunt dusuri exterioare la iesirea de pe plaja si se putea presupune ca turistii intra cu tot nisipul in camere.

Nu cred ca este un cost foarte mare pentru ei sa dea cu un aspirator si sa spele prosoapele.

Impresii încărcate de ioppo in 13.08.2017 20:28:39

Validat / Publicat: 13.08.17 21:02:41

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ioppo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[13.08.17 20:59:53]

@ioppo:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 91&ridAnt=80594

- ioppo
[13.08.17 21:18:19]

Localizarea este ok! Zi buna!

- krisstinna
[13.08.17 22:59:15]

@ioppo: Cum adică nu există geam?

Asta nu am mai auzit!

Unde uscați prosoapele? Nu era umezeală în cameră?

[13.08.17 23:32:02]

- ioppo
[14.08.17 12:06:35]

@krisstinna:

Da, fara geam la camera. Camera este foarte mica si practic nu au avut unde sa mai puna si geam. Exista geam la baie, totusi :)

Pentru uscat prosoape si altele: afara pe scaune, in fata usii. Camerele erau la parter si ne-am descurcat asa.

Din pacate nu am facut si poze... se pare ca am tendinta sa fac poze doar din locurile care m-au impresionat in mod placut.