Capitol Hotel [Jupiter]

AUG-2017
REGIM MASĂ Ai
+ COPII: 1 -- varsta: 1 an

Dezastru

Am fost anul acesta 2017 in august la acest hotel de 3 stele.

Am rămas cu un gust nu amar, ci foarte amar, cine nu vrea sa isi strice concediul sa nu aleaga acest hotel... sa începem...

Am ajuns la acest hotel, cu chiu cu vai am gasit un loc de parcare, ne-a cazat după ora 2 in conditiile in care eram cu un bebe mic de 1 an.

Si de aici toate bune si frumoase, am ajuns in camera, o dezamăgire cruntă cada veche, mergea doar o priza...

Prima masa câteva feluri de mâncare in conditiile in care ai all inclusiv, am mâncat piept de pui cu cartofi, seara la urgență... enterocolita... Am zis poate mi-a picat mie rau... câteva zile mai târziu soțul acelasi lucru...

Asta e una, plaja Dezastru, plaja de unde...

Pietre de nu poti călca desculț, nici pe plaja nici in apa, trebuie sa te duci la câteva hoteluri mai departe sa poti face baie... la piscină câteva sezlonguri care nu st suficiente pt toata lumea așa că stai pe iarba dacă vrei să beneficiezi de piscină.

Cică open bar... sucuri, și 2 băuturi, nesimțire in conditiile in care la receptie st alte băuturi afisate.

6 zile cat am stat aceleași feluri de mâncare, și numai pepene ca fructe.

Nu as mai veni la acest hotel nici dacă ar fii gratis, așa că luati aminte mai alea dacă veniti ei cu copii mici.

Impresii încărcate de AndreeaU in 10.08.2017 21:19:38

Validat / Publicat: 10.08.17 21:51:39

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: La mamaia, mercur minerva
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Bulgaria franta grecia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (AndreeaU); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[10.08.17 21:44:08]

@AndreeaU: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 16&ridAnt=80465

• Last Capitol (Jul.2019) - punctaj satisfactie: 2.55 (scris in 01.08.19 de Tibi B din GURA HUMORULUI) - NU RECOMANDĂ
  • Un concediu reusit (Jul.2019) - punctaj satisfactie: 8.60 (scris in 20.07.19 de Anakcs din TARGU MURES) - RECOMANDĂ
  • Concediu All inclusive (Jun.2019) - punctaj satisfactie: 2.50 (scris in 06.07.19 de Miky_28 din BRAșOV) - NU RECOMANDĂ
  • Hotel Capitol (Sep.2018) - punctaj satisfactie: 3.75 (scris in 12.09.18 de H. Ang din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ
  • Un sejur reusit (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 7.75 (scris in 27.08.18 de iulix_73 din BARLAD) - RECOMANDĂ
  • Frumos (Jul.2018) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 30.07.18 de lidia_just din PIATRA-NEAMţ) - RECOMANDĂ
  • Dezamăgitor!! (Jul.2017) - punctaj satisfactie: 6.45 (scris in 07.08.17 de RALUCA8 din BUCUREşTI) - NU RECOMANDĂ