Pensiunea Ruby'nN

înscris/ă în 08.08.17
AUG-2017
REGIM MASĂ md

De evitat

Imi pare tare rau ca am facut rezervare la aceasta pensiune.

Grupul nostru a ajuns in jur de ora 16 si 30 minute, iar la intrebarea noastra daca se poate servi masa la restaurant ni s-a raspuns da da, dar doar la intoarcerea doamnei bucatarese, in jur de ora 21. Era la alt restaurant pana atunci, toate acestea dupa ce cu o zi inainte, cand am vorbit la telefon ni s-a raspuns ca nu este nici o problema cu masa.

Lucrul care mi-a placut a fost ca ai putut sa te relaxezi la o partida de biliard sau ping pong la alegere, dar in acelasi timp vedeai cum cainele stapanilor si o pisica se plimbau nestingheriti prin bucatarie. Asa ca despre curatenie si igiena ce sa mai vorbim...

O noua aventura ne astepta la micul dejun, inclus in pretul de cazare. Daca nu ajungeai primul la masa, serveai ce a ramas de la alti turisti. O incercare jalnica de bufet suedez, dar fara nici un succes.

Pe mine nu ma intereseaza cate persoane au fost inaintea mea, eu am platit pentru ceva si am pretentia sa primesc acel lucru.

Nu paine mucegaita, 3 felii de sunca - la 6 persoane, 2 oua, resturi de cas, iar la nemultumirea noastra manifestata ni s-a raspuns arogant si intepat, ca nici nu stim noi cat costa acea sunca... si multe altele.

Noua ne-a ramas un gust amar dupa aceasta experienta si nu doresc ca nimeni sa mai treaca prin asa ceva.

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de CalinaH in 08.08.2017 18:48:38

Validat / Publicat: 08.08.17 19:23:18

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (CalinaH); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

F.UTIL/F.BUN [1300 PMA]  -  UTIL/BUN [600 PMA]   //   NU-MI PLACE [ -1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 4 voturi) nota2

[08.08.17 19:07:08]

@CalinaH: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 13&ridAnt=80345

[08.08.17 19:26:52]

- roxxie
[08.08.17 21:37:09]

Sunt surprinsa sa aflu ca inca mai exista.

- Maria Camelia
[30.01.18 13:23:48]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

@CalinaH: Buna ziua. Ne pare rau ca aceeasta este impresia dvs si ne asumam gresile, le insusim si incercam sa le corectam.

Dati-mi voie sa va tontazic si sa va spun ca la micul dejun platourile sa golesc si se reincarca cu produse, mereu pana ce toti oaspetii mananca. Paine mucegaita, nu prea cred, dar nu mai conteaza acum.

Caini si pisici, e un singur pisoi care prinde rozatoarele ce ne pot invada, fara a folosi substante chimice daunatoare si pentru ca iubim animalele si primim oaspeti insotiti de animale, iar catelul nu e al nostru.

Inca odata, ne pare rau ca va-ti facut o asemenea impresie si va multumim ca ne-ati impartasit nemultumirile dumneavoastra. Cu stima.

pagină generată in 0.0864000320435 sec