Pensiunea Socriţa [Corbu, CT]

DIN bucuresti
înscris/ă în 08.08.17
AUG-2016

O zi la Socrita - mai degraba la Socritul

am stat la aceasta pensiue o singura noapte, si a fost de ajuns.

camerele mici, am avut pat suplimentar pentru copil, nu mai aveam loc absolut deloc. nu exista balcon.

locul de joaca de afara este mult spus loc de joaca, cateva jucarii de plastic, parca si o casuta.

ce nu mi-a placut in mod deosebit a fost atentia exagerata a proprietarului la orice miscare pe care o faceai, in orice secunda parca iti sulfa in ceafa, unde era tu hop in spate aparea si el. mult prea mult, departe de a se chema ositalitate, mai degraba obsesie sa nu se intample ceva ce nu ii convenea in pensiunea lui.

mancare - o singura varianta, foarte putina.

eu personal m-am simtit "supravegata" in orele pe care le-am petrecut aici.

in rest, plaja minunata, singurul inconvenient este ca fiind departe trebuie sa mergi cu masina.

Impresii încărcate de Simona1979 in 08.08.2017 10:08:15

Validat / Publicat: 08.08.17 10:47:39

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Simona1979); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[08.08.17 10:47:15]

@Simona1979: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 65&ridAnt=80314

- danaeldreny
[25.08.17 21:56:09]

Oricât îi lumea de supărată, nu poate ignora faptul că plaja-i minunată :D am fost fortunați și speranța mea e că încă mai scăpăm la fel măcar o bună bucată de vreme, sunt destule locuri de manifestare, măcar locul ăsta să rămână cum e… desi știm istorii și similitudini, nu ne dorim repetiții…

Meri cu mașina, asta e da' măcar ai unde mere...

și socrițul... unora le place jazz-ul...