#I#D

REGIM MASĂ al

#G#0
#M#0

Sejur de Paste

Anul acesta am ales sa mergem la acest hotel de Paste.

Hotel[ul] este imens, foarte curat, camere foarte calduroase, curate, schimbau prosoapele zilnic,

totul a fost ok, mai putin mancarea, care s-a repetat zilnic aproape (carne pe gratar, cartofi prajiti, fasole iahnie - au fost zilnic la pranz si cina), iar pentru preparatele gatite instant, se formau cozi imense, prin urmare toata carnea era cruda...

in ultima zi de sejur si copilul a refuzat sa mai manance...

am fost dezamagiti de acest aspect, fapt pentru care nu vom mai alege acest hotel pentru vacante.

Parcarea a fost gratuita, dar spre surprinderea noastra la plecare un alt grup a trebuit sa plateasca 60 leva la parcare...

Impresii încărcate de mio.mar in 05.05.2016 17:47:51

Validat / Publicat: 05.05.16 19:45:37

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: albena

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mio.mar); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[05.05.16 17:55:04]

@mio.mar: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 49&ridAnt=68418

- Dragos
[05.05.16 20:26:58]

@mio. mar -

Când amfostacolo eu, parcarea subterană era pe bani. Tu despre care spui aici? (poate cei care au trebuit să plătească au folosit-o pe aceea).

- mio.mar
[06.05.16 09:12:32]

@Dragos - Noi am fost acolo acum cateva zile, iar in momentul cazarii am primit o cartela pentru a putea intra in parcarea subterana si ni s-a spus ca parcarea este gratuita. Cand am plecat am prredat cartela si am primit un bilet cu care am iesit din parcare.

Referitor la celalalt grup, din cate am auzit la cazare li s-a spus ca parcarea este gratuita, iar in momentul plecarii le-au spus ca trebuie sa plateasca, de ce?!? nu stiu...

- Dragos
[06.05.16 09:19:24]

@mio. mar - mulțumesc de lămurire; o explicație plauzibilă pentru cei ce au fost puși să plătească ar fi o eventuală pierdere a cardului de acces. Dar e doar o bănuială.

#G#1

#M#1