ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.09.2014
ÎNSCRIS: 31.08.14
SEP-2014
prieteni

Saphir Resort & Spa [Okurcalar]5

Relaxare totala, sejur de vis

Buna tuturor. Tocmai m-am intors din Turcia. A fost de vis. Recomand tuturor sa faca o mica economie in fiecare luna si o saptamina pe an sa mearga in Turcia. E raiul servirilor.

Te simti important, respectat oricine ai fi in Romania.

Inca din Aeroport din Antalya s-a simtit spiritul turc. POFTITI... GUSTATI... INCERCATI... LUATI SI ASTA, FACEM REDUCERE... Majoritatea stiu citeva cuvinte romaneste.

Am mers cu bus-ul la hotel. Drumuri de vis. Circulatie exemplara. Nimeni nu claxoneaza. Sunt f, f. Civilizati.

Hotelurile... am stat la 5 stele All inclusive Safir resort&spa si am mai vizitat alte 2 hoteluri.

O minunatie gradini mari, piscine, baruri, personal amabil.

Apropo de personal si oameni mi s-au parut cei mai civilizati din toate tarile arabe Tunis, Egypt, israel, ... pe unde am calatorit.

Niste mirosuri imbietoare prin gradini.

Mincarea la restaurant extraordinara. Era pe toate gusturile si bauturile la fel.

Marea de vis. Apa calda de nu te mai saturai de ea. Peisaje de vis. Si... curata sa stiti ca era curat. Nisip fin, mai incolo o plaja cu pietricele, putine stinci, totul perfect pt poze.

In concluzie mertita din plin un sejur in Turcia. Cost 1000€ solo.

Trimis de pocol* in 21.09.14 14:26:18
Validat / Publicat: 21.09.14 18:21:14
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pocol*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 100.00 EUR pe cameră

webmasterX [21.09.14 17:39:03] »

Mutat în rubrica "Saphir Resort & Spa [Okurcalar]" (deja existentă pe sait).

Încărcând inițial impresiile la o rubrică de călătorie, rubrica de CAZARE a fost nedisponibilă pentru notare.

Te-aș ruga să indici o notă și pentru acest capitol - cazare - folosind linkul EDIT IMPRESII (afișat cu roșu mai sus, disponibil până la publicare).

După publicare, poți scrie eventual notele de la CAZARE sub formă de ECOU, le vom adăuga noi în caseta tehnică.

pagină generată în 0.0542819499969 sec