Condor Hotel

înscris/ă în 17.09.09
JUL-2014
505lei

Fortat de imprejurari!

pe sfarsit de weekend a trebuit sa ajungem la constanta cu treaba! daca tot am ajuns hai sa impletim treaba cu placutul! am lasat sotia in ct si am plecat sa caut un hotel! ce sa va zic! la yaki 190 de euro, la scapino 170, la richmond 180! ma uitam si nu imi credeam ochilor! dar trebuia sa luam ceva, si curat si pret mai de doamne ajuta! am trecut si pe la tomis, si albatros dar hm!

am ajuns la condor! tripla 505 ron! nu am incotro, cel mic imi zice ca aici atunci aici!

hotelul curat, camera, desi nu spatioasa, curata, halat, papuci, vedere la mare! am stat la etajul 5! a, sa nu uit! la ora 10.00 ne-au dat camera! foarte frumos! hotelul e bine pozitionat, are parcare gratuita!

singura problema am intampinat-o a doua zi la micul dejun! parca venisem sa mancam de pomana! doamna de intrare care verifica nr camerei cand intri la masa acea o greata de toata frumusetea! asa! ne-am luat farfurii, am pus cate ceva in ea si sa ne asezam la masa! am ales o masa langa geam sa avem vedere afara, in partea stanga fiind ocupate toate cu exceptia uneia care era plina de ce lasase altii inaintea noastra! nu stau intre resturi zic!

Cucoana direct pe noi nu aveti voie acolo! De ce? Zic eu; Pentru ca acolo stau cei cu copii! Si nici pe terasa! Ma mut, desi la ultima masa erau 2 persoane fara copii, pe terasa se iesea fara probleme! Ne mutam tot in salonasul acela la o masa mai mica pa rotund! Vine cucoana! N-aveti voie nici aici, mergeti in partea aia! Deja eram un car de draci! Bai femeie, ti s-a pus pata pe noi! Am platit! Chiar daca suntem romani nu tre sa te comporti asa! A disparut si chef de mancare, de cafea! Daca ma intrebati nici nu stiu ce am mancat!

Concluzia!!! Rusine pentru pretul care il platesti sa te trateze astfel (...)!!!

Atentie conducerea Condor!!! Am inteles ca acest comportament dureaza de ceva timp!!!

Impresii încărcate de nirolf72 in 08.07.2014 15:52:51

Validat / Publicat: 08.07.14 17:40:59

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (nirolf72); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[08.07.14 18:02:27]