Condor Hotel

DIN Oneşti [BC]
înscris/ă în 26.08.17
AUG-2017

Cel mai slab hotel de 4 stele

Am platit pe un sejur de 5zile inca din ianuarie 2700 ron.

Camerele au niste aeirele conditionate sunt de toata jena cred ca au cel putin 10 ani si nu poti dormi de zgomotul produs,

baua foarte mica 1.5m pe 1.5m cu un miros greu,

am avut ghinionul sa stau la ultimul etaj (6) si sa vezi sauna ce faceam noaptea cand opream aerul ca nu puteam dormi de zgomot cand il porneam ca eram lac de transpiratii.

Se oferea doar o cartela sa nu lasi aerul conditionat pornit, nu inteleg cum poti sa ai 4 stele in asemenea conditii.

Si parcare am gasit greu cu o mica spaga de 20 ron.

Micul dejun era acceptabil spre bine, in schimb pranzu trebuia sa ai nervi de otel pana aducea aproximativ 1 ora, era o ospatarita in varsta care numai amabila nu se poate spune.

In 5 zile cu tot cu cazare am cheltuit 5000 ron si m am simtit execrabil.

Noaptea nu puteai sa dormi de masinile dar mai ales motocicletele care rulau pe bulevard.

Vred ca o sa aleg alte servicii in alte tari la anu (Grecia, Turcia)

Impresii încărcate de Soul77 in 26.08.2017 14:02:29

Validat / Publicat: 26.08.17 14:46:44

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în ROMÂNIA. A mai fost în/la: Hotel International Sinaia, Europa-eforie, hotelDorna- vatra dornei, Bradet-Sovata, NewMontana-Sinaia, International-Baile Felix, Malibu- Mamaia etc. Am pus doar hotele 4 stele

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Soul77); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  900 PMA (din 2 voturi) nota2

[26.08.17 14:46:06]

@Soul77: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 37&ridAnt=81285