ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.07.2014

Foarte nemulțumit

încărcat de pe telefon!
TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Dezgust si dezamagire totala

Tocmai m am intors de la acest hotel.

Singurul plus este ca e renovat in camera si miroase a nou.

In rest... nimic bun.

Restaurant, snack, piscina mizerie si marlaneala.

Cu mici exceptii, oameni de factura medie bucurosi ca pot fura 3 croissante la masa de dimineata. Romanii sunt cei mai galagiosi si nesimtiti. Prin urmare bulgarii transforma si retransforma mancarea de la o masa la alta pana se mananca toata.

La piscina mare aglomeratie si melteneala.

Nu recomand hotelul.

Zgomot mult de la lucrarile la Aquapark si praf.

Animatie zero barat.

Trimis de silvia38 in 03.07.14 10:31:32
Validat / Publicat: 03.07.14 12:32:11
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Flamingo Grand

VIZUALIZĂRI: 2453 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (silvia38); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

ioan dorin
    [05.08.14 23:20:15]

@silvia38: Faceti va rog o comparatie cu unul similar de la Neptun, Jupiter sau Eforie si sa imi spuneti si mie concluzia. Nu va dau dreptate la ceea ce spuneti. Respect.

[05.08.14 23:23:34]

@ioan dorin: Dac-ai fost cazat la Ralitsa - ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

silvia38AUTOR REVIEW
    [06.08.14 10:28:30]

@ioan dorin: buna ziua! daca am vazut bine nici macar nu vorbim de acelasi hotel, restaurant etc. Dvs. ati fost la Ralitsa Superior main building iar eu la Primasol Aquaclub. A, doar snack barul comun! jegos si cu mancare de dimineata reciclata, nu?

Nu am de ce sa fac comparatie cu Jupiter, Eforie sau ce ati mai spus pentru ca nu vreau. Le voi aprecia pozitiv sau negativ atunci cand ma voi confrunta cu aceleasi probleme. Totusi, in tara daca nu-mi convine ceva ma pot adresa sefului de hotel, OPC, alte organe abilitate.

In fine, de obicei nu raspund la mesaje dar nu ma puteti convinge sub niciun chip de mirificul litoral bulgaresc.

Zi buna!

ioan dorin, silvia38
    Alte impresii din această RUBRICĂPrimasol Ralitsa Superior Aqua Club Hotel (ex Ralitsa):