White House Family Hotel

10.06.2014
Avatar LiviaG
înscris/ă în 02.05.12
JUN-2014

Hotelul are nevoie de renovari mai ample

Am petrecut pentru al patrulea an la rand vacanta de Rusalii la acest hotel. Nu s-a intamplat niciodata sa fim cazati in acelasi tip de camera, prin urmare cred ca le-am vazut pe mojoritatea: in primul an am stat intr-o camera dubla cu o vedere foarte buna, iar in urmatorii doi am stat in fiecare an intr-o alta suita, ambele la fel de frumoase.

In acest an am avut o camera dubla la primul nivel si nu am mai beneficiat de "vederea la mare". Acest lucru nu a fost o problema; problema a fost saltelele paturilor care se aflau intr-o stare foarte proasta: foarte moi si acolo unde stateai se facea gaura si nu prea isi mai revenea.

Prietenul nostru a primit o alta camera dubla in care dulapul si usa baii erau mucegaite si raspandeau un miros insuportabil.

Nu am cerut schimbarea camerelor... poate era mai bine, dar nu am facut-o.

Micul dejun este acelasi de 4 ani, dar nu este o problema.

Terasa restaurantului beneficiaza de o vedere excelenta; amplasarea hotelului este perfecta in cadrul statiunii, personalul este amabil.

Este un loc foarte placut dar ar mai fi nevoie de putina atentie la detalii.

Impresii încărcate de LiviaG in 10.06.2014 11:37:24

Validat / Publicat: 10.06.14 12:38:40

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (LiviaG); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

pagină generată in 0.202441930771 sec